• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Modern Warfare 3 odliczanie!

Status
Zamknięty.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik

Zegar rozpoczął odliczanie.

W sieci pojawiła się strona
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
, na której zegar rozpoczął odliczanie. Nazwa strony (jak i wygląd samych cyfr) przywołuje skojarzenia z Call of Duty - Makarov to "ten zły" z Modern Warfare 2.Czyżby więc za pięć dni Activision miało zapowiedzieć nową, współczesną odsłonę serii? Pewność będziemy mieli dopiero 2 marca, ale ma to sens - w końcu jeśli ew.
miałby wyjść jeszcze w tym roku, to najwyższy czas go zapowiedzieć.
[Via:
]

źródło:

czekacie?

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
nie spodziewam się niczego po tym codzie, nie wiem czy opłaca się go nawet ściągać kampania z 4 h i po zabawie, w sumie zabawy nawet nie ma, chyba że dla nowcyh map do multi, od coda 4 gówno nad gównem, czekać na bfa 3 pozostaje

igorro

Użytkownik
Użytkownik
A ja czekam z niecierpliwością! Jedna z moich ulubionych serii i chodzi mi tu o singiel nie o multi.

Jesli adres strony to findmakarov.com to pewnie nie prequel. A wiec zobaczymy co tam dalej z "Soap'em":D

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Activision rozesłało przedstawicielom mediów „zakrwawione” nieśmiertelniki z wygrawerowanym adresem internetowym prowadzącym do strony www.findmakarov.com, wiadomością, iż nastał „koniec wojny” oraz z informacjami o Shepardzie, jednym z głównych „złych” w Modern Warfare 2.
5 dni oznacza GDC, wiec na 99% mamy zapowiedź MW3 na Games Developers Conference
Osobiście czekam, coprawda będe musiał sobie powtórzyć 4 i MW2 ponieważ nie za dużo pamiętam, ale chciałbym poznać zakończenie historii.

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie stronka działa. Niczego oprócz odliczania nie znajdziecie. A na Modern Warfare 3 nie mogę się doczekać jak na każdego CoDa. Jestem ciekawy kampanii tak samo jak i multi. :D

Pierd*licie... w 2 h speed-run to chyba na easy przechodzicie gry... dziecinne, jak można wciąż pisać o jednym z najlepszych FPS-ów wszech czasów, że za krótki....
Who the **** cares ? CoD to multi, a nie męczenie RROD-a przez pół roku, żeby tylko zobaczyć zakończenie... Pograjcie sobie w MineCraft'a.

BTW. Dobra okazja do zrobienia trylogii... IMO MW 1, 2 i teraz 3 to fabularne napier**** bez trzymanki ;). W prawdzie jak już ktoś pisał, Acti pozwalniało najlepszych pracowników, a kolejne odsłony Call of Duty idą coraz bardziej w las (aluzja do zielonych = $)... ale Modern Warfare, to Modern Warfare, a nie jakieś tam je*ane BO !
Sama myśl o MW 3 jest ekscytująca ;).

PS.

Jeśli nie podzielasz naszego entuzjazmu, TITS or GTFO !

PS 2.

He he... wejdźcie na findmakarov.com i przestawcie zegar systemowy na 2 marca ;p.

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą w MW2 aż mnie chwyciło za serce jak roach i ghost poszedł na stos ;]
Fabuła w BO jest ciekawa i nieprzewidywalna, ale jednak trochę przekombinowana.

Status
Zamknięty.

Do góry