Modern Warfare 3 odliczanie!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik



Zegar rozpoczął odliczanie.


W sieci pojawiła się strona findmakarov.com, na której zegar rozpoczął odliczanie. Nazwa strony (jak i wygląd samych cyfr) przywołuje skojarzenia z Call of Duty - Makarov to "ten zły" z Modern Warfare 2.Czyżby więc za pięć dni Activision miało zapowiedzieć nową, współczesną odsłonę serii? Pewność będziemy mieli dopiero 2 marca, ale ma to sens - w końcu jeśli ew. Modern Warfare 3 miałby wyjść jeszcze w tym roku, to najwyższy czas go zapowiedzieć.
[Via: N4G]


źródło: Modern Warfare 3 zostanie zapowiedziany za 5 dni?


czekacie?

 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
No pewnie że czekam. :D
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
nie spodziewam się niczego po tym codzie, nie wiem czy opłaca się go nawet ściągać kampania z 4 h i po zabawie, w sumie zabawy nawet nie ma, chyba że dla nowcyh map do multi, od coda 4 gówno nad gównem, czekać na bfa 3 pozostaje
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
Ja czekam na multi ;] a singla nawet nie oczekuje, bo wiem że będzie króciutki, może kolejny rekord - 2,5h grania kampanii?
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny odgrzewany kotlet pewnie na tym samyym durnym przed potopowym silniku graficznym .a sama gra zrobiona przez wybrakowane studio ,świetnie. Jednym FPS'em który w tym roku jest wart zachodu to BF 3 to będzie miazga.
 

rzeznik

Świeżak
Świeżak
cod to cod i tak chetnie zagram ;D
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
A ja zagram w kampanię z chęcią,bo ta z dwójki mnie wciągneła :) Oby to nie był prolog do mw2
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
A ja czekam z niecierpliwością! Jedna z moich ulubionych serii i chodzi mi tu o singiel nie o multi.

Jesli adres strony to findmakarov.com to pewnie nie prequel. A wiec zobaczymy co tam dalej z "Soap'em":D

 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Activision rozesłało przedstawicielom mediów „zakrwawione” nieśmiertelniki z wygrawerowanym adresem internetowym prowadzącym do strony www.findmakarov.com, wiadomością, iż nastał „koniec wojny” oraz z informacjami o Shepardzie, jednym z głównych „złych” w Modern Warfare 2.
5 dni oznacza GDC, wiec na 99% mamy zapowiedź MW3 na Games Developers Conference
Osobiście czekam, coprawda będe musiał sobie powtórzyć 4 i MW2 ponieważ nie za dużo pamiętam, ale chciałbym poznać zakończenie historii.
 

Branik

Użytkownik
Użytkownik
Działa wam ta strona? FindMakarov?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Działa wam ta strona? FindMakarov?
Umnie to ona cały czas się ładuje
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie stronka działa. Niczego oprócz odliczania nie znajdziecie. A na Modern Warfare 3 nie mogę się doczekać jak na każdego CoDa. Jestem ciekawy kampanii tak samo jak i multi. :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
strasznie liczę na tego CoDa, mam nadzieję, że go nie s********.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
W sumie aż tak bardzo nie jaram się nowym CoDem, bo wiem, że styknie na około 2 posiedzenia przed konsolą.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To tylko kolejny COD... Po prostu nic specjalnego, bardziej zapatruje się na nowego BF'a.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To tylko kolejny COD... Po prostu nic specjalnego, bardziej zapatruje się na nowego BF'a.
a BF to nie jest tylko kolejny BF?
 

Szpaner94

Banned
Pierd*licie... w 2 h speed-run to chyba na easy przechodzicie gry... dziecinne, jak można wciąż pisać o jednym z najlepszych FPS-ów wszech czasów, że za krótki....
Who the **** cares ? CoD to multi, a nie męczenie RROD-a przez pół roku, żeby tylko zobaczyć zakończenie... Pograjcie sobie w MineCraft'a.

BTW. Dobra okazja do zrobienia trylogii... IMO MW 1, 2 i teraz 3 to fabularne napier**** bez trzymanki ;). W prawdzie jak już ktoś pisał, Acti pozwalniało najlepszych pracowników, a kolejne odsłony Call of Duty idą coraz bardziej w las (aluzja do zielonych = $)... ale Modern Warfare, to Modern Warfare, a nie jakieś tam je*ane BO !
Sama myśl o MW 3 jest ekscytująca ;).

PS.

Jeśli nie podzielasz naszego entuzjazmu, TITS or GTFO !



PS 2.

He he... wejdźcie na findmakarov.com i przestawcie zegar systemowy na 2 marca ;p.
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą w MW2 aż mnie chwyciło za serce jak roach i ghost poszedł na stos ;]
Fabuła w BO jest ciekawa i nieprzewidywalna, ale jednak trochę przekombinowana.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
a BF to nie jest tylko kolejny BF?
BFa będzie dopiero 3 część, a COD to już 8 :p

Jak dla mnie seria MW to świetny single, więc czekam na MW3 :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Taak! : D Kupię org na PC, a obstawiam że się sprzeda lepiej niż Black Ops i MW2 : D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom