Mody

Smoq1101

Świeżak
Świeżak
Witam mam pytanie czy na przerobionego xboxa mozna wgrywac mody np do gta 4
 

matt011

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz RGH/Jtag to można wgrywać mody , jeśli tylko Lt to zapomnij o modach
 

Smoq1101

Świeżak
Świeżak
Ta mam RGH ale mogę dostać tuta jak ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja jestem MODem, a co ?:cool:
Do GTA4 jest tylko mod niby poprawiajacy grafe, jest gdzies na forum, poszukaj.
Jest jeszcze spolszczenie napisow, ale homemade... z bykami:)

Pisane z telefonu .
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
spolszczenie do GTA 4 nie ma zadnych bledow, jest takie samo jak z PC i nie potrzeba miec RGH

Masę literówek oraz miejscami brak polskich czcionek, a czy działa bez RGH to nie wiem.. - Jabar

jak chcesz miec polskie czcionki w grze skoro nie byla ona przystosowana do naszego jezyka? z polskich znakow jest tylko ó bo takie bylo dostepne w grze
 

matt011

Użytkownik
Użytkownik
Wypakowujesz grę do wersji GoD i wgrywasz mody
 

Smoq1101

Świeżak
Świeżak
A na yt się znajdzie dokładniej ? :p
 

Do góry Bottom