Modyfikacje do gier - nieoficjalne

Hiddenus

Świeżak
Świeżak
Tak dla latwiejszego rozroznienia: konsole X360 bede pisal z duzej litery, a konsole komend z malej ;)

Otoz swego czasu gralem w GTA VC i SA na PC to wrzucalem rozne dodatki. Auta, tekstury etc.
Chodzi mi o to, ze chcialbym powrzucac dodatki do GTA IV na Konsoli. Widzialem kilka stron na necie, ale moj 733 MHz Mak starsznie muli (widzialem wiele pozycji na YT, ale z pokazow slajdow i przerywanego dzwieku nic nie wywnioskowalem, zas jeden filmik jaki udalo mi sie zobaczec spowodowal bielmo na oczach ...). PC tez co prawda mam, ale ten nie ma dostepu do neta (a Mak jest u prastarszych i ma neta ., moze bedzie kompatybilny? . W koncu tez PowerPC .).

Ostatnio gdy bylem u kumpla widzialem, ze ma moda do Call of Duty Modern Warfare 2 na PC. Niestety ten mod wymaga konsoli komend. Bo to mod na boty w "multiku" (w "", bo nie podepne do neta) i ustawienia tych botow wprowadza sie przez wpisywanie komend w konsoli. Ja takowej nie widzialem na X360 . . Jak raz, ze ten mod do CoD mialby ruszyc na konsoli wiem, ze to bedzie najpraawdopodobniej failure, ale czy ogolnie jest cos takiego mozliwe?

Tak w ogole troche nie na temat (ale nie chce zakladac dodatkowego tematu, potraktujcie to jako quest poboczny :p ). Mam na iPodzie kilka utworow, ktorych Konsolka nie chce odczytac. Nie wiem, czy przyczyna jest to, ze na kompie sa one z koncowka .m4a i .aif , ale mnie to frustruje, bo czasem bardziejby mi odpowiadal wlasnie jeden z tych utworow, ktore nie ruszaja, niz orginalne lub cos nie adekwatnego do sytuacji lub gry. ;) Chyba nie przesadzilem z emotikonami?
 

mlkgmk

Banned
Nie ma modyfikacji do gier na konsole.
 

Hiddenus

Świeżak
Świeżak
Tzn. wedlug tego co udalo mi sie jeszcze zrozumiec z tego filmiku to przez odpowiedni program mozna bylo przerzucic mody PC na Xa (ale to chyba tylko z GTA)
 

killer12

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie tak samo jak na na kompie sie wgrywa, otwierasz np. vehicles.img i podmieniasz odpowiednie pliki wft i wtd, i masz auta nowe :)
 

Do góry Bottom