Moja konsola czy warto było.

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Jako nowy user od razu poprosił bym o opinię o moim wczorajszym nabytku. (stworzyłem temat w którym chciałem się przywitać ale został przeniesiony do kosza)

Oto zestawik:
konsola xbox360 wersja bez hdmi ale z poprawioną wentylacją (czy jakoś tam)
pad
kable i reszta
karta pamięci
konsola podobno nie nadaje się do gry online (blokada microsoft-u na terenie Polski...)
Gry: forza2 i nfs
Cena: 480zł

Nowa konsola kosztuje od 660zł do 750+koszta wysyłki. Myślicie, że mi się udało?
Gierki mam gratisem :D
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie warto było. Kupiłeś konsolę która pójdzie niedługo do śmieci.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie warto było. Kupiłeś konsolę która pójdzie niedługo do śmieci.
dokładnie niedługo pewnie się przegrzeje
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
To zrobiles zakupa :D:D:D Nie dlulgo bedziesz sobie w brode plul z powodu tych 200 zl ktore "pozornie" zaoszczedziles.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Oj tam dajcie spokuj... juz zaraz do smieci. Ja znam trzech kolegow ktorzy maja ta starsza wersje kataja na nich 24/7 i wszysto gra, a tu jest jeszcze poleposzone chlodzenie takze bedzie dobrze, pamietaj tylko o dobrym miejscu zeby miala jak "oddychac". Narazie ciesz sie graniem i wogole o tym nie mysl :D
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Jakieś jaja robicie? wtf

Jeśli chodzi o awarię chłodzenia to konsola już taką miała i właśnie powiedziano mi, że zostało to naprawione.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ojojoj nie warto i to bardzo
co do grania w Polsce to grać można ale zmieniając region przy rejestracji np na Wielką Brytanie;))
mogłeś dopłacić trochę i masz arcade z hdmi jasper
góra miech i konsola RROD;))
 

daniel_66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mosze Cie zasmocic,konsola ktora nabyles jest bardzo stara i najbardziej wadliwa... przy odrobinie szczescia pograsz na niej...lub mozesz dostac RRODA na dziendobry..nastepna rzecz konsola jest zbanowana...takze zapomnij o grze na Live,ja na twoim bym poczekal,dozbieral troche kasy i kupil nowke :^^ a i powidz cos wiecej na jej temat...przerobiona czy nie..,byla naprawiana...
 

Melkorn

Użytkownik
Użytkownik
koledzy nie robia sobie jaj ale mowia ci prawde kupiles stary model ktory jak wynika z statystyk bardzo czesto sie psuje poniewaz pasta ktora ms uzyl jest jednym slowem do d...... no i nie masz hdmi wiec w mojej opini nie oplacalo sie wcale tego kupowac
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Jaja będą, jak przyjdzie Rrod. Kupiłeś starego xenona po awarii naprawianego pewnie u jakiegoś Mietka (no chyba, że serwis M$ to pochodzi długo). No i do tego drogo. Za tą kasę to Falcon/Jasper Arcade by się znalazł.
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętaj że to co naprawili w 80% powraca
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jakieś jaja robicie? wtf

Jeśli chodzi o awarię chłodzenia to konsola już taką miała i właśnie powiedziano mi, że zostało to naprawione.
Naprawione dobre sobie taka naprawa działa na max miech jeśli konsola już raz się popsuła to w ciągu miesiące popsuje się znowu sprzedawaj ją puki działa i módl się żebyś dostał chociaż 400 zł za nią bo ona jest warta jakieś 150 zł

Wiem że to bolesna prawda ale nie będę ci owijał dla twojego dobra sprzedawaj ją i to szybko.

Edit

xenon tuż to prawdziwa historia i zabytek ta konsola ma minimalnie 3-4 lata oj wtopiłeś kasę za tyle to można jaspera dostać z banem a na tej i tak masz bana .
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Odniosę ją jutro do komisu. :( Jaka wtopa

Ktoś pytał: konsola jest chyba "przerobiona" bo te gry są na nie oryginalnych płytach.
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze zastanawiam się czym ludzie się kierują robiąc takie zakupy. Niczym ? może myślą ze skoro nowa konsola kosztuje ok 700 zł to kupując za 400 to okazja ? Ale czemu przed takimi zakupami nie próbują chociaż troszkę zorientować się w temacie.

Nie ma co się dziwić jak ludzie kupują na parkingach pod marketami, np. zegarek od kogoś obcego, kto przekonuje ze to oryginał rolexa w złotej kopercie, ale musi sprzedać za 300 zł, bólem serca bo nie ma na mleko dla dziecka.

nie ogarniam tego.
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W komisie dadzą Ci za nią 100zł a potem sprzedadzą za tyle co Tobie.
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
W komisie dadzą Ci za nią 100zł a potem sprzedadzą za tyle co Tobie.
Kupiłem ją tam. Mam chyba prawo do reklamacji.
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tylko gorzej jak mają karteczkę : po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniamy albo coś w tym rodzaju. Nie chcę Cie straszyć ale jesteś na przegranej pozycji i utopiłeś trochę zł.

Masz paragon na to?
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
nie straszcie juz go. Moze nie bedze miał problemu ze zwrotem.

Ps. mogę się założyć ze "konsola nie nadaje się do grania on-line" bo w Polsce nie ma xboxlive, tylko dlatego ze ma blokadę microsoftu - czytaj. BAN
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
No to zrobili mnie w (wiadomo co). Taka wtopa :( Trzeba było wcześniej zapytać... Poprostu dostałem wypłatę poszedłem=kupiłem. ;(
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
daj znać czy czy ci zwrócili
 

Do góry Bottom