• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Monitor pod konsole itp.

maayday

Świeżak
Świeżak
Siema,

Chcę zakupić monitor 24" chyba lepiej brać większy... Otóż przeglądałem troszkę "google" i nie wiem, który będzie lepszym wyborem

Monitor do gier, filmów, w przyszłości pod PC
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

czy
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Warto dopłacać te 134zł do LGika ? w którym będzie lepsza jakość obrazu? dla mnie to różnią się tylko czasem reakcji, ale to i tak w użytkowaniu nie jest zauważalne, chyba że się mylę.

Proszę o rady, z góry dzięki !

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Dużo te monitorki się nie różnią, tylko kontrastem, sam posiadam monitor BenQ (18,5 cala) i gra mi bardzo dobrze. Jeśli będziesz chciał się bawić w mase przejściówek (kabel HDMI jako obraz, dźwięk osobnymi przejściówkami) to weź LG. W przypadku BenQ będziesz musiał kupić kabel VGA i przejściówkę audio z chinchów na jacka.

Asiek

Użytkownik
Użytkownik
Matryca ta sama, więc nie ma różnicy w wyświetlaniu grafiki jednak może być w podzespołach - zobacz też gwarancje czy obejmuje wymiane monitora w przypadku martwych pikseli i jak tak to ilu, to samo z subpixelami

maayday

Świeżak
Świeżak
TV mam, samsung 37' C650, Obraz w grach przy szybkich akcjach nie wygląda zbyt dobrze, czasami rwie, ale to raczej z powodu dużego czasu reakcji jak to w TVikach. Oczywiście kabel HD i rozdzielczość 1080p.

Na monitorze pewnie będzie lepiej wyglądać, no i się przyda, bo nie długo planuje kupić jakiegoś porządnego kompa to od razu będzie jak znalazł

Powiedźcie mi jaka odległość najlepiej od 24' ? bo nie wiem czy będzie za duży. Jak tak to chyba coś z 23' poszukam.

Do góry