Monitor-xbox 360

Pilot555

Banned
Witam.Mam dylemat od kilku lat gram pod starym telewizorem a czas to zmienić i postanowiłem założyć tutaj temat w wyborze monitora żeby odpowiadała cena,ilość cali i rozdzielczość ekranu.Macie jakieś propozycje na dzień dzisiejszy.Pewnie takie tematy były nie raz wałkowane na forum.
 

Rossatti

Użytkownik
Użytkownik
Zacznijmy od tego ile chcesz wydać :)
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Dokładnie jak kolega napisał. Ile chcesz wydać? Chcesz mieć hdmi czy vga? Jak hdmi to tańsze wyjście będzie na przejściówce hdmi>dvi.

Pomogłem? Kliknij przydatne!
 

kolo3

Użytkownik
Użytkownik
Jak monitor to pewnie do 24 cali. Kup cos uzywanego, bo nowe modele maja przesadzona cene. Sam ostatnio kupilem 24 cale Benq (FullHD; 2xHDMI) za 239zl z przesylka.
 

Pilot555

Banned
Mam zamiar wydać 1300zł jakby zostało to bym kupił jeszcze jakieś dobre głośniki.
 

szymonkrzak

Użytkownik
Użytkownik
Mam zamiar wydać 1300zł jakby zostało to bym kupił jeszcze jakieś dobre głośniki.
To potężna kwota.
Ja mam zarówno monitor i tv 32 cale fullhd na których gram.
Monitor na opcje gamer, 1ms reakcji i inne cuda wiec gra sie na nim super, jednak jak chcesz pograć co opa 24 cale to za mało.
32 sprawdza sie imo bardziej uniwersalnie, pc jak podepniesz to tez da sie wzrokiem ogarnąć.

Najlepsza opcja byłby monitor 27 cali.

Głośniki bez przejściówek dasz rade tylko 2.1. Gdybys chciał 5.1 to musiałbys użyć złącza optycznego, chwile sie pobawić (przejściówka) i mieć głośniki z takim złączem (komputerowe jedynie logitech za 900zl)

Polecam Ci w tej cenie kupić tv 27 lub 32 cale. Wygodniej będziesz miał i na przyszłość łatwiej Ci bedzie rozbudować (głośniki podepniesz juz bezpośrednio pod złącze optyczne tv lub analogowe bez bawienia sie w przejściówki).

Na minus jakość która bedzie gorsza niz na monitorze ze specjalnymi funkcjami do grania.

Coś Ala zakup tv 24 cale wyrzuc od razu z puli możliwości - słabsza jakość niz na monitorze a cena o wiele większa.

Mam nadzieje, ze wyczerpalem temat :)


Wysłane z mojego iPhone
 

Do góry Bottom