Monster Hunter World z kolejną betą. Twórcy zdradzają szczegóły darmowych DLC

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Capcom nie zamierza zmarnować okazji. Twórcy zapraszają graczy do kolejnych testów Monster Hunter World, a jednocześnie pokazują sporo rozgrywki, ujawniają szczegóły dodatków i podgrzewają atmosferę przed nadciągającą premierą.

Monster Hunter World to jedna z najgorętszych premier stycznia. Tytuł wygląda fantastycznie na każdym kolejnym materiale wideo i właśnie z tego powodu chętnie przedstawiam kolejne filmy. Gra zadebiutuje w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One dokładnie 26 stycznia.


Nie możemy dzisiaj narzekać na brak materiałów z Monster Hunter World. Wcześniej Zax przedstawił naszej społeczności zwiastun, a ja mam teraz okazję ujawnić kolejne konkrety. Zacznijmy od testów – trzecia beta produkcji Capcomu odbędzie się w daniach 19-22 stycznia, czyli przed samą premierą. Ponownie do zabawy zostaną zaproszeni gracze na PlayStation 4, którzy nie muszą martwić się o subskrypcję PlayStation Plus.

Twórcy zamierzają w ciekawy sposób zachęcać zawodników do aktywności – logując się każdego dnia otrzymamy specjalne bilety, które pozwolą zdobywać dodatkowe nagrody za zadania. Studio przygotowało nawet specjalny system, który pozwoli graczom na komunikację nawet w momencie, gdy będziemy znajdować się w innym lobby.

W Japonii pojawią się dwa specjalne wydania PlayStation 4 Slim, a zainteresowani otrzymają możliwość kupienia czerwony kontroler lub specjalny headset. Dodatkowo w Kraju Kwitnącej Wiśni (pewnie też na Zachodzie) odbędą się turnieje esportowe, które pozwolą wyłonić „Króla Łowcy Potworów”.

Studio ma ogromne plany dotyczące rozwoju gry przez darmowe aktualizacje. Jeszcze wiosną pobierzemy Deviljho, czyli bardzo znanego potwora, którego możecie zobaczyć na jednym z poniższych materiałów.


 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dawać mnie tą gre !
 

Do góry Bottom