Mortal Kombat X nie zadebiutuje w czerwcu na poprzedniej generacji?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Kilku naszych czytelników wysłało w ostatnim tygodniu do naszej redakcji pytanie dotyczące daty premiery Mortal Kombat X na PlayStation 3 i Xboksa 360. Twórcy po przełożeniu debiutu informowali zainteresowanych, że tytuł wskoczy na półki sklepowe w czerwcu, jednak prawdopodobnie i ten termin nie zostanie dotrzymany.

Mortal Kombat X miał zadebiutować w kwietniu na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych, PlayStation 3 i Xboksach 360. Jak dobrze wiemy nad portem na poprzednią generację pracuje inne studio, które nie wyrobiło się z ukończeniem prac na premierę.

Pojawiły się nawet domniemania, że deweloperzy specjalnie opóźnili premierę, aby gracze zwrócili większą uwagę na wersje na nowe konsole.

Gra powinna zadebiutować na rynku już w przyszłym tygodniu – 6 czerwca – ale sklepy wycofują pozycję ze swojej oferty lub przekładają datę na „koniec roku”. Pierwsze plotki o kolejnej zmianie premiery pojawiły się w Sieci kilka tygodni temu, ale Warner Bros. nie skomentowało sytuacji.

Teraz nadal wydawca nie zabiera głosu w temacie, ale już nawet GameStop oraz wielu innych sprzedawców informuje swoich klientów o zmianie planów.


 

Samurai

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Porażka.
Nie szanuje się graczy na konsolach poprzedniej generacji.Wyobrażam sobie co myślą osoby które zamówiły preorder...Gra miała wyjść wcześniej przenieśli premierę na czerwiec, tydzień do premiery sklep wysyła informację że gry w terminie nie dostane.Wydawca milczy...
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Porażka.
Nie szanuje się graczy na konsolach poprzedniej generacji.Wyobrażam sobie co myślą osoby które zamówiły preorder...Gra miała wyjść wcześniej przenieśli premierę na czerwiec, tydzień do premiery sklep wysyła informację że gry w terminie nie dostane.Wydawca milczy...
Piszesz tak, jakby Cie to dziwilo. Wiadome bylo ze powoli zaczna rezygnowac ze starej generacji - 10 lat wsparcia to i tak sporo, nie sadzisz? Przeciez nie beda wspierac ich do konca zycia - technika idzie do przodu a stara generacja sporo ich ogranicza.
 

Samuraiser

Użytkownik
Użytkownik
Po tym co zrobili z Cieniem mordoru mam tą firme w .....
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Porażka.
Nie szanuje się graczy na konsolach poprzedniej generacji.Wyobrażam sobie co myślą osoby które zamówiły preorder...Gra miała wyjść wcześniej przenieśli premierę na czerwiec, tydzień do premiery sklep wysyła informację że gry w terminie nie dostane.Wydawca milczy...
Już czas wyłączyć te stare crapy i zająć się nextgenami. Studia niech się skupią na nextach i dopracowaniem gier na nie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie przesadzaj nie są takie crapy
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie przesadzaj nie są takie crapy
Na chwile obecna niestety już tak...
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na chwile obecna niestety już tak...
To samo można powiedzieć o konsolach nowej generacji w porównaniu do pc.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Samurai

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Piszesz tak, jakby Cie to dziwilo. Wiadome bylo ze powoli zaczna rezygnowac ze starej generacji - 10 lat wsparcia to i tak sporo, nie sadzisz? Przeciez nie beda wspierac ich do konca zycia - technika idzie do przodu a stara generacja sporo ich ogranicza.
Nie dziwi.Ale chodzi mi o traktowanie klienta.Jak mają generację gdzieś to niech nie robią na nią gry wcale.

Nie powiedziałbym że poprzednia generacja to crapy, oczywiste że XO/PS4 to skok technologiczny ale nie róbmy ze sprzętu który rok temu był platformą docelową każdej gry na konsole crap'u i nie olewajmy kompletnie jej uzytkowników
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Śmiech na sali.
Z czym do ludzi.. Kolejne mydlenie oczy i to już totalnie bezczelne obiecanie, że gra wyjdzie na PS3 i X360, a tu przesuwy, brak informacji i czyste robienie graczy w bambuko.

Poprzednia generacja jaką jest PS3 i X360 nie zasługuje na takie kropki traktowanie! Albo z góry mówię gra wyjdzie na PS3 i X360 albo NIE wyjdzie. I tyle w temacie. A nie obiecanki cacanki, a głupiemu na stołku radość.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To samo można powiedzieć o konsolach nowej generacji w porównaniu do pc.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Kolego, nie porownuj sprzetu ktorego bebechy albo i sam sprzet musisz wymieniac co roku by pograc w najnowsze tytuly ze sprzetem, ktory ma sluzyc Ci przez lata. Kupujac gre na PC zastanawiasz sie - kurcze jakie beda wymagania, czy ta gra mi wejdzie, a na konsole kupujesz gre i masz wszystko w czterech literach. Nie myl wiec swiata konsol ze swiatem komputerowym, ktory teoretycznie do gier sluzyc nie powinien - do tego powstaly konsole. Nie rozumiem takiego podejscia do rzeczy.

BTW. Wlasnie przeczytalem o koncu wsparcia dla Vity. Tylko dla Europy i Ameryki, zeby nie bylo :D
 
Ostatnia edycja:

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolego, nie porownuj sprzetu ktorego bebechy albo i sam sprzet musisz wymieniac co roku by pograc w najnowsze tytuly ze sprzetem, ktory ma sluzyc Ci przez lata. Kupujac gre na PC zastanawiasz sie - kurcze jakie beda wymagania, czy ta gra mi wejdzie, a na konsole kupujesz gre i masz wszystko w czterech literach. Nie myl wiec swiata konsol ze swiatem komputerowym, ktory teoretycznie do gier sluzyc nie powinien - do tego powstaly konsole. Nie rozumiem takiego podejscia do rzeczy.

BTW. Wlasnie przeczytalem o koncu wsparcia dla Vity. Tylko dla Europy i Ameryki, zeby nie bylo :D
Trzeba było być (nie obrażając nikogo) niespełna rozumu by nabrać się na vite po psp. To był murowany fail od początku. A co do pcta to czemu nie porównywać go do konsol? Kiedy konsole były lepsze to wszyscy pisali o tym a gdy pcty są o wiele wydajniejsze to nagle znajdują się płaczki że nie powinno się ich porównywać...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolego, nie porownuj sprzetu ktorego bebechy albo i sam sprzet musisz wymieniac co roku by pograc w najnowsze tytuly ze sprzetem, ktory ma sluzyc Ci przez lata. Kupujac gre na PC zastanawiasz sie - kurcze jakie beda wymagania, czy ta gra mi wejdzie, a na konsole kupujesz gre i masz wszystko w czterech literach. Nie myl wiec swiata konsol ze swiatem komputerowym, ktory teoretycznie do gier sluzyc nie powinien - do tego powstaly konsole. Nie rozumiem takiego podejscia do rzeczy.

BTW. Wlasnie przeczytalem o koncu wsparcia dla Vity. Tylko dla Europy i Ameryki, zeby nie bylo :D
Dokładnie. Dodatkowo PC służy tylko do internetu i tworzenia gier na konsole ;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Kolego, nie porownuj sprzetu ktorego bebechy albo i sam sprzet musisz wymieniac co roku by pograc w najnowsze tytuly ze sprzetem, ktory ma sluzyc Ci przez lata. Kupujac gre na PC zastanawiasz sie - kurcze jakie beda wymagania, czy ta gra mi wejdzie, a na konsole kupujesz gre i masz wszystko w czterech literach. Nie myl wiec swiata konsol ze swiatem komputerowym, ktory teoretycznie do gier sluzyc nie powinien - do tego powstaly konsole. Nie rozumiem takiego podejscia do rzeczy.

BTW. Wlasnie przeczytalem o koncu wsparcia dla Vity. Tylko dla Europy i Ameryki, zeby nie bylo :D
Nie sądzę. Gry są specjalnie tworzone pod konsole i portowane na PC - z łaski. Bo nie lepiej stworzyć grę na konsolę gdzie za jeden egzemplarz spokojnie weźmiemy przeszło 200zł, a na PC maksymalnie 120-150zł?
Więc po co mają się trudzić udoskonalać w jakimkolwiek stopniu kod gry pod słabszy, średni sprzęt jak dodatkowo napędzają tym rynek sprzedaży podzespołów.
Jak myślisz nie są oni ze sobą powiązani?.... Jasne, że są. Czemu czasami gry lepiej wyglądały na Nvidi niż na Radeonie i specjalnie było to jeszcze wytykane itp itd.

Przecież to logiczne, że coś jest nie tak jak słabszy sprzęt jakim jest konsola (pod względem podzespołów) radzi sobie z tą grą, a PC który jest o wiele mocniejszy ma z nią problemy.
Tu się rozchodzi tylko o $$$, a ludziom trzeba wciskać kity bo i tak to łykną. Jak chcesz zagrać to tak i tak wydasz te parę stówek (mowa o kupnie w dniu premiery bądź świeżo po, nie po 3-4 miesiącach).

Co do Vity to z początku był to FAIL.. Dlatego moje handhelds skończyłem na (jak dla mnie najlepszym) PSP 3004.
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Z czerwca na sierpień zmieniła premiera ultima więc z 2miechy poślizgu.
 

Samurai

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z czerwca na sierpień zmieniła premiera ultima więc z 2miechy poślizgu.
Nie zapominaj ze pierwotnie plan był taki że wersja next gen miały wyjść razem z last gen
 

Why so serious?

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kolego, nie porownuj sprzetu ktorego bebechy albo i sam sprzet musisz wymieniac co roku by pograc w najnowsze tytuly ze sprzetem, ktory ma sluzyc Ci przez lata. Kupujac gre na PC zastanawiasz sie - kurcze jakie beda wymagania, czy ta gra mi wejdzie, a na konsole kupujesz gre i masz wszystko w czterech literach. Nie myl wiec swiata konsol ze swiatem komputerowym, ktory teoretycznie do gier sluzyc nie powinien - do tego powstaly konsole. Nie rozumiem takiego podejscia do rzeczy.

BTW. Wlasnie przeczytalem o koncu wsparcia dla Vity. Tylko dla Europy i Ameryki, zeby nie bylo :D
Dziwne, ja tam się na przykład nie martwię o wymagania a kompa z kosmosu nie mam. Osobiście mam MKX na PC bo kilku znajomych kupiło jednak wkurza mnie coś takiego. Dopiero teraz kupiłem X360 (za grosze w sumie używkę) i ogrywam exy.
Są tacy dla których nowa generacja to za mały krok żeby się na nią rzucać jednak co do dopracowania gier zgadzam się z użytkownikiem Seth.
 

Do góry Bottom