Mortal Kombat - zapowiedziano wersję demonstracyjną bijatyki

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Paatryk1

Banned
Mortal Kombat już niedługo powróci na rynek i wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z wielkim powrotem. Gra już wzbudza kontrowersje i oburzenie wśród rodziców, a wszystko za sprawą powrotu wyjątkowo krwawych i brutalnych fatality.

Gracze oczekujący najnowszego Mortala ucieszą się z faktu wcześniejszego wydania wersji demonstracyjnej, które zostało właśnie zapowiedziane. W pierwszej kolejności demo bijatyki trafi do posiadaczy Playstation Plus i nastąpi to już 8 marca. Tydzień później próbka trafi do wszystkich graczy używających Playstation 3. Dłużej poczekają posiadacze Xboxa 360, ponieważ wydawca nie zdradził jeszcze daty premiery dema na konsolę Microsoftu.

Wersja demonstracyjna będzie zawierać dwie dobrze znane areny Living Forest i Pit. Walki stoczymy najbardziej znanymi postaciami z serii: Scorpionem, Sub-Zero, Mileeną i Johnnym Cage. Próbka będzie zawierała tryb dla pojedynczego i dwóch graczy. Kultowe bijatyki powrócą w kwietniu i z pewnością będą zmorą dla cenzorów. Krwawe starcia przedstawione za pomocą nowoczesnej grafiki. Szykuje się jedna z najlepszych bijatyk ostatnich lat.

Źródło: Mortal Kombat - zapowiedziano wersję demonstracyjną bijatyki

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Super, wreszcie będzie jakaś alternatywa dla tekkena i fight nighta ;]

motek

Użytkownik
Użytkownik
Dłużej poczekają posiadacze Xboxa 360, ponieważ wydawca nie zdradził jeszcze daty premiery dema na konsolę Microsoftu.
Ciekawe czy się doczekamy.

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
prędzej czy później doczekamy się demka ;)

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nigdy nie lubiłem bijatyk, może to demko coś we mnie odmieni :p

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Trzeba będzie obadać i już widzę te pojedynki Sub-Zero vs Scorpion :D

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kultowy tytuł trza zagrać, kiedyś nawet żonglowanie dyskietkami nas nie potrafiło odstraszyć od tej gry.

eekz

Użytkownik
Użytkownik
mrr czekam na to z utęsknieniem :p
trochę lipa że na Xboxa nie będzie Kratosa, ale oj tam. Teraz specjalnie dla przypomnienia sobie ów postaci przechodzę kolejno God Of Wary ;o
Tak czy siak na PSN mówiono że demko będzie 11go, a tu miła niespodzianka. Jeżeli będzie 8go to będzie znakomity prezent dla mojej dziewczyny na dzień kobiet, tj. poogląda sobie wiadra krwi ;d

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fatality <3 :) Będzie miazga

magnateam

Użytkownik
Użytkownik
demo na xboxa ma byc 15 marca

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Rodzice oburzeni, zapowiada się dobra bijatyka a rodzice niech pilnują swoje dzieciaki anie pozwalają grać we wszystko a potem płaczą.

eekz

Użytkownik
Użytkownik
A co tu płakać. Gdyby mnie kiedyś rodzice pilnowali lepiej to i tak znalazł bym jakoś sposób aby pograć w MK czy Dooma. Grałem w to godzinami tak jak tysiące innych dzieci a jakoś odsetek psychopatów jest nieporównywalnie mniejszy niż u dzieciaków udających "gangsterów" pod blokami. Teraz oczywiście gdy sam mam już dziecko to postaram się na początek dać mu jakieś inne gierce do czasu aż nie zrozumie na czym to życie polega. Ale teraz jest znacznie większy wybór w graniu niż ja miałem.

HeadShot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oo... Czekam z niecierpliwością :D

StiflerX

Użytkownik
Użytkownik
Jestem wielkim fanem MK więc już ślinka leci ;]

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy w najnowszej części Mortal Kombat zobaczymy Pudziana? ;)

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A co tu płakać. Gdyby mnie kiedyś rodzice pilnowali lepiej to i tak znalazł bym jakoś sposób aby pograć w MK czy Dooma. Grałem w to godzinami tak jak tysiące innych dzieci a jakoś odsetek psychopatów jest nieporównywalnie mniejszy niż u dzieciaków udających "gangsterów" pod blokami. Teraz oczywiście gdy sam mam już dziecko to postaram się na początek dać mu jakieś inne gierce do czasu aż nie zrozumie na czym to życie polega. Ale teraz jest znacznie większy wybór w graniu niż ja miałem.
Tak sam to pamiętam na dysku doom, mario, herkules, MK i jakieś skoki i w co tu grać jedyny fps to doom no to jedziemy, w 1 klasie podstawowej :)rodzice zabraniają, ale co tam brat gra to i ja, A psychopatą chyba nie jestem, przynajmniej z tego, co mi wiadomo, a gadanie, że po tym człowiek jest agresywny itp jest po prostu śmieszne głównie mi o to chodziło, że rodzice kupują grę dziecku a 2 dni później piszą skargi na forach jak to brutalna jest ta gra a znaczka pegi +18 się nie widzi, oczywiście nie mówię o tobie ani ale widziałem takie Przypadki już nie raz, nawet w sklepie z grami raz jakaś kobieta wpadła z dzieckiem krzycząc, że gears of war jest brutalne, bo piłą się rozcina.

Ciekawe czy w najnowszej części Mortal Kombat zobaczymy Pudziana? ;)
Nic z tych rzeczy producent wrócił do klasyki żadnych udziwnień w postaci batmana czy liukanga zoombie, i z tego się bardzo cieszę klasyczny krwawy mortal kombat, a nie przytulanie dla dzieci jak w MK DC Uniwerse.

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
Super, wreszcie będzie jakaś alternatywa dla tekkena i fight nighta ;]
Hehe, a co ma Fight Night do Tekkena, badz jeszcze lepiej - do Mortal Kombata?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom