Mortal Kombat - zobacz brutalne wykończenia

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Na miły początek dnia mam dla Ciebie filmik z brutalnymi wykończeniami, jakie będą dostępne w najnowszej odsłonie MORTAL KOMBAT. Swoje krwawe fatality zaprezentują m.in. Cyrax, Kung Lao, Mileena, Sektor czy Sub-Zero. Niektóre z nich już pewnie są Ci dobrze znane, lecz mimo wszystko uważam, że warto rzucić okiem na ten najbardziej znany obrzęd w serii. Ciężko wybrać najlepsze (najbrutalniejsze) zakończenie, jednak chyba Kung Lao i jego kapelusz-piła wygrywają
. Fani krwawej serii z pewnością będą usatysfakcjonowani. A więc odpal filmik i krzyknij: FATALITY!




źrodło konsolowisko.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
Ale to jest chore . To naprawdę nie jest normalne . Ale to będzie ostra jazda ^^ Oby do premiery ^^
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Haahah ostro

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Im bliżej do premiery tym lepiej , zapowiada się wspaniale.
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Za mocno :)
 

Impulsek

Użytkownik
Użytkownik
Troche za ostro jak powiedziano wyżej ale to będzie coś. Teraz czekać tylko na premiere :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie grałem chyba od 10 lat w żadną bijatykę , ale ten nowy Mortal kusi.... niesamowicie brutalne , psychopatyczne i krwawe....genialny pokaz gore!
Jestem wstrząśnięty , nie mieszany.
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
W końcu to Mortal Kombat.... :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie to jeszcze mało!! Oj stary MK1 i Kano jak wyrywa serce (i jakie to lata były) :) Robi się ciekawie zobaczymy co produkt finalny pokaże. Albo teraz ciepła para jest a później zimna woda..
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Już dawno nie widziałem tak krwawej bijatyki. Wykończenie Kung Lao masakra ciary przechodzą. .
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne :) brutalne aż do przesady ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale rzeźnia :D
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
No to już nie ma spania w nocy. :( joke. Będzie czym rodzinę i kumpli w nocki straszyć po %. :D haha
 

Knoper93

Użytkownik
Użytkownik
kur** a ja sprzedałem tekena żeby kupić to i już bardzo żałuję. Nie lubię takiego przesadnego rozlewania krwi w grach
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Hue hue SUB-ZERO i Cyrax najlepsze
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
I tak powinny wyglądać Fatale :D Z kobietą raczej nie pogram :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom