X360 Mortal Kombat

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl


Nazwa: Mortal Kombat
Data wydania: 21 kwietnia 2011
Gatunek: bijatyka
Multiplayer: Tak
Developer: NetherRealm Studios
Wydawca na świecie: Warner Bros
Wydawca w Polsce: Cenega Polska


Opis:
Ja już trochę pograłem i to jest stary dobry MK. Typowa bijatyka 2d, graficznie wygląda naprawdę nieźle, fatale są brutalne, aczkolwiek lista ciosów jest niestety uboga.

Trailer:

Pegi:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Dopisz w temacie że chodzi o DEMO.

Osobiście demo przypadło mi bardzo do gustu chociaż grałem tylko chwilkę. Ale widać że powracają do korzeni. Moim zdaniem najlepszą postacią w demie jest zdecydowanie Scorpion. Hmm czyżby to była najlepsza odsłona MK od parunastu lat ? (Tak się zapowiada chociaż).

Ciekawe czy w pełnej wersji będą Fatality i brutality (czy jak te odmiany się nazywały w MK Trilogy), ale pewnie nie bo nigdzie takiej informacji się chociaż nie doszukałem.
 

edgorek

Banned
Użytkownik
MK demko to stray bulid sprzed roku,więc miejscie poprawkę,że wiele poprawek będzie w finalnej produkcji. Dla mnie to powrót do korzeni.Czuć smak MK.Jest poztywynie.Miłe zaskoczenie po MK vs DC. Kupuje kolekcjonerke z arcade stickiem,ale to raczej z ebay,bo polscy dystrybutorzy nie mają takiej oferty,a szkoda. Demko ograłem na ps3.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak samo grałem na PS3. Napisałem że grałem tylko chwilkę. Bo akurat kuzyn włączył demko jakieś 15 minut przed moim odjazdem to dużo czasu by sobie pograć nie miałem.
PS. Czujecie znowu stary klimat robienia fatality, mi wyszło dopiero za 2 razem.

Już nie mogę się doczekać na sieczkę we dwójkę :)
 

penetratorr

Użytkownik
Użytkownik
No gra zapowiada się świetnie. Dawno tak nie wyczekiwałem gry, która ma się ukazać. Z racji, że mam 29 wiosen to mortal jest dla mnie jak wycieczka w szczeniackie lata kiedy to graliśmy u kumpla na Amidze. Potem ukazywały się jakieś mortale ale od czasu przejścia w 3D czyli od 4-ki przestałem sie interesować szczególnie aż do teraz. Postacie trzeba przyznać wyglądają znakomicie co sprawia że przestałem płakać nad digitalizowaną grafiką. System walki z MK 1,2,3 coś wspaniałego, postacie znane z tych 3 częście rewelacja, późniejsze postacie były często mało udane. Fajnie że fatality mają znowu dawny polot i brutalność.
Jak dla mnie duża szansa na grę roku a napewno na największą nadzieję tego roku :)
 

crash5

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie penetratorr. Mimo , że miałem wtedy 7 lat pamiętam czasy Mortala na Amidze i MK na kompie. Smutłem ;)
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Również się zgodze z penetratorrem. Postacie z MK 1, 2 i 3 były najlepsze... pozniej byly same niewypaly ;/ Jak obejrze sobie fatality z jakiegos MK Deception i zobacze nazwy postaci to az zal **** sciska, taka bieda. A tutaj... powrot do korzeni... MEGA!!! Codziennie od tygodnia sprawdzam czy juz jest w necie bo nie moge sie doczekac :p Na grę roku bym nie liczyl bo jednak za malo ludzi gra w takie gry ;/ Moj kumpel np. jak ze mną zagrał i pzregrał pare razy powiedział ze woli tekkena ;/ bo tam na pale wali sie w klawisze i rozwalasz przeciwnika, a tutaj... najwieksza zajawka jest ze specjalnych ciosów :) Cód, miód i orzeszki... a fatale? Mega frajda jak wyjdzie :D wypas. A do tego... test your might.... po prostu super :D Wlasnie to mi sie najbardziej podobalo w MK1 :D WYPAS :p Czekamy Panowie na full wersje :p Mam nadzieje ze szybko sie pojawi :p
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
Niestety w demo nie grałem, ale z tego co widziałem na filmikach to zapowiada się ciekawie, moim zdaniem będzie to najlepsza Arcadowa bijatyka, bijąca tekena i street fightera.
Czekam... na premierę a potem co powie na to Konami czyli nowy Tekken ;]
 

penetratorr

Użytkownik
Użytkownik
Też mi się wydaje że jest to trochę podrasowany silnik Unreal 3 czyli ten z MKvsDC Universe, to nie jest w sumie jakaś zła informacja bo oprawa graficzna poprzedniczki jest całkiem fajna, jedyne czego zabrakło to klimatu choć i tak uważam ją za udaną bijatykę, niedosyt jedynie był w brutalności. Grafika, muzyka miodność na przyzwoitym poziomie szkoda, że Herosi byli tacy... pipowaci a Heroic Brutality nie różniło się w sumie niczym od ciosów specjalnych.

... kurde doczekać się nie mogę :p
 

kenny59

Użytkownik
Użytkownik
Świetna gra,pod kazdym wzgledem. POLECAM
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie ukazał się Mortal Kombat w sieci.
ja już śmigam :)

gierka ... wybitna ^^ powracają czasy MKII na Amige600 ;p

ahh ... znowu zaczna się turnieje z kumplami ;D
 

gucio2004

Świeżak
Świeżak
czekałem czekałem i o 2 w nocy włączyłem (wiedząc czym to może się skończyć bo do pracy na 8), no i skończyło się o 6:31, żona wstała :) Co do samej gry: Styl menu tzn. czcionki, przerobiony jest z MK vs DC (nie zmienia nic ze swojej funkcjonalności ale to już było - dobra czepiam się), następne zaskoczenie to menu wyboru postaci, qrde wszyscy są dostępni od razu :(:(. Jedno miejsce pozostaje wolne (to chyba tam jest Quan Chi). Co do samej gry jest świetnie :) :). Grałem Cyraxem i powiem że wyczucie ciosów ich moc jest taka jak powinna, ciosy specjalne to praktyczne to samo co w w MK TRILOGY (grałem we wczesniejsze wersje ale najbliżej mi do własnie tej częsci, nadal mam ja zainstalowaną na laptopie) aż chce się grać, a grafika to po prostu poezja (nieraz dostałem baty bo w tle planszy coś się działo i się zagapiłem). Oceniam grę na 9+/10, jako najlepszą rekomendację podaję przesiedzenie pół nocy dla gry która sprawiła że znowu poczułem się jak uczniak który wraca do domu i gra gra gra. No i wkońcu mogę odinstalować MK Trilogy z laptopa. POLECAM
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Nowy MK to czysty obłęd , król najbrutalniejszych bijatyk powrócił. Jeżeli ktoś uważa się za fana bijatyk - musi w to grać.

EDIT: Wspaniała dynamika, postacie i plansze chyba ze wszystkich części. To chyba najlepsza część MK !
 

marysienki

Świeżak
Świeżak
ja tez własnie jestem po tescie i moge smiało powiedziec genialna jest ta czesc mortala !!! naprawde warto było czekac ... wspaniały powrót do korzeni !
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest wyśmienita już dawno nie grałem w bijatykę, która sprawiała tyle frajdy. Fatality jest bardzo proste można się je nauczyć w tutorialu każda postacią lub w spisie ciosów zobaczyć. Jeden szkopuł jest w tym, że na padzie za bardzo grać się nie da gdy daje się w lewo lub prawo postać zaczyna skakać najlepiej do tego zakupić arcade stick porządny. Ocena 9.
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
scorpion zdecydowanie :D bądź sub-zero :d najlepsze postacie dla laików :p Co do samej gry ... Jest bezbłędna !! Wymiata !! Ogólnie stary mortal z piękną grafiką, wystarczającą ilością postaci (brakuje jedynie mi motaro :)) mnóstwo trybów gry!! (dzięki czemu zwykła monotoniczna bijatyka staje sie urozmaicona)jeszcze nie obadalem całego działu extras z gry ale jak rzucilem okiem tez jest ciekawie zrobiony ;) Story Mode ! To może być coś :D Odpaliłem na chwile i powiem że sie z filmem po części pokrywa ;) co dalej nie wiem ... Już o brutalności, x-rayach i fatalach nie wspome bo z tego mortal słynie (no jedyie x-raye dodali). Wielbicielom mordobić gorąco polecam ! Kto nie grał w ogóle w mortala musi chociaż spróbować! według mnie gra jest fundamentem bijatyk !
 

wujek

Banned
Użytkownik
Jest pięknieeee
Obok mnie zapisane kartki z ciosami, starsi gracze z czasów amigi wiedzą o co chodzi ;) (niema zmieniania dyskietek przy fatalach)

Powrót w wielkim stylu bez żadnego PITU PITU

Gra się niesamowicie płynnie, pięknie uppercut'y wchodzą, GRAFICZNIE PIĘKNIE.

Niestety jest minus którego się spodziewałem - pad się nie nadaje

GET OVER HERE
 

ZZ123

Użytkownik
Użytkownik
Gra wymiata. Gram Scorpionem. Nareszcie jakaś godna bijatyka ostatnimi czasy.
 

sblade

Użytkownik
Użytkownik
Jestem absolutnie zaskoczony tą częścią Mortala po prostu ma wszystko co najlepsze ze wszystkich części i uważam że wielbiciele bijatyk a zwłaszcza serii MK śmiał mogą wystawić ocenę grze 9-10/10. Dla mnie bolączką było to że Sub-Zero jest słabiutki ale... jak się zagra Cyber Sub-Zero to już co innego ;)
Gra na wiele długich dni bo i tak ma b.dużo do zaoferowania. :)
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Jestem przy ostatnim bosie trybu Story :p czyli swoje już przeszedłem i powiem że się zawiodłem :p Myslalem ze bedzie latwiej. Uwazam ze jest do kitu bo przeciwnicy cały czas blokują ciosy. Nie ma takiej frajdy jakiej sie spodziewalem :( W trybie story nie mozna robic fatalitów (PORAŻKA). Ogolnie tryb story wymęczyłem, na początku super... ale pozniej juz jest do bani :( Nie moge przejsc ostatniego bossa, nie powiem kto to zeby nie spoilować :)Moze jak przejde juz ten beznadziejny tryb story, i pogram w normalnego laddera z fatalami to bardziej mi sie spodoba.

Pad do Xboxa JEST DO BANI!!! Tak sie ciezko robi ciosy ze az wstyd. Krzyżaka projektował chyba jakiś imbecyl.

Kurde, jeszcze dzis bolą mnie ręce od grania :p
 

Do góry Bottom