Move tańsze od kinecta o 400 zl?!

R-14

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio pojawiła się na forum wieść, że kinect będzie w Polsce dostępny za 650 zl. Uważam, że to u dużo za dużo, ale nie w tym rzecz. Przeglądając angielskie 'allegro', a mianowicie amazon.com zauważyłem aukcje Move, które składa się z 'Move controller' i 'Move navigation'. Cena tego, to 250zl w przeliczeniu 80 dolarów na polskie złote.

Amazon.com: PlayStation Move Controller: Video Games

Amazon.com: PlayStation Move Navigation Controller: Video Games

teraz poprawcie mnie, jesli się myle... bo mnie się wydaje ze cos nie tak rozkminiłem. ; )


EDIT: przypominam kurs dolara: 3,13zl
 

lork

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Trzeba jeszcze mieć Playstation Eye.
 

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
Które kosztuje również grosze 32$ czyli 112 $ a ms konroler 2x więcej wiadomo lekka przesada. Ale zobaczymy w praktyce co okaże się lepsze no i po wyjściu pewnie szybko cena poszybuje w dół.
 

dawajrowa

Banned
amazon to nie allegro a sklep internetowy ! angielskie allegro to ebay.co.uk
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Drożej niż cena w dniu premiery w sklepach :DD. Dodać jeszcze 30zł przesyłki 720zł :D. Zapomniałem dopisać. Błędna data premiery :).
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik

bgszef

Banned
Trzeba byc glupim, zeby kupic ten shit ze 650zl
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Ceny Move się zmieniły. Teraz za zestaw dla 2 dwóch osób trzeba zapłacić 650zł. Kontrolery mają takie same ceny gdy chcemy grać ze znajomym.

•• Kinect – cena w Polsce już znana | => Gamezilla.pl

•• PlayStation Move w Polsce jednak droższe niż zapowiadano | => Gamezilla.pl
 

Xborix

Użytkownik
Użytkownik
W pewnym magazynie o konsolach "PSX Extreme" jest napisane że cena PS Move - 159 zł, Navi Controller - 119 zł, PS Eye - 119 zł czyli podstawowy zestaw niecałe 400zł. Ale w niektórych grach wymagane są dwie "różdżki" np. Sport Champions czy The Fight Light Out. Czyli kolejne 159 zł za drugi Kontroler PS Move. I jeszcze do tego jak np. chcesz zagrać we dwóch to trzeba mieć tych Move'ów od 2 do 4 (w zależności jaka gra) w tym drugim wypadku cena przekracza ponad 800 zł ! A Kinect stawiasz samą kamerkę i grasz w 2 osoby może i nawet w 4 będzie się dało. Dlatego, uważam że kinect jest o wiele lepszy od Move i w praktyce w porównywalnej cenie. Dla Mnie jednak to nie jest żadna rewolucja, tylko taka zajawka żeby uozdobnić rozgrywkę. Bo Move to ulepszone Wii z większą ilością opcji i możliwości... i nic więcej. Kinect zwykła kamerka która wykrywa SKRYPTOWANY ruch np. Fighters Uncaged... . Także nic wielkiego. Osobiście wybiorę Kinecta z kilku powodów: 1. Mam tylko Xboxa 360. 2. Kinect jak dla Mnie ma lepsze tytuły na start (Nie wspominając o Kinectimals ;P ) 3. Jestem ciekawy Kinecta tak z 2 lata po premierze. Pozdrawiam
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
W pewnym magazynie o konsolach "PSX Extreme" jest napisane że cena PS Move - 159 zł, Navi Controller - 119 zł, PS Eye - 119 zł czyli podstawowy zestaw niecałe 400zł. Ale w niektórych grach wymagane są dwie "różdżki" np. Sport Champions czy The Fight Light Out. Czyli kolejne 159 zł za drugi Kontroler PS Move. I jeszcze do tego jak np. chcesz zagrać we dwóch to trzeba mieć tych Move'ów od 2 do 4 (w zależności jaka gra) w tym drugim wypadku cena przekracza ponad 800 zł ! A Kinect stawiasz samą kamerkę i grasz w 2 osoby może i nawet w 4 będzie się dało. Dlatego, uważam że kinect jest o wiele lepszy od Move i w praktyce w porównywalnej cenie. Dla Mnie jednak to nie jest żadna rewolucja, tylko taka zajawka żeby uozdobnić rozgrywkę. Bo Move to ulepszone Wii z większą ilością opcji i możliwości... i nic więcej. Kinect zwykła kamerka która wykrywa SKRYPTOWANY ruch np. Fighters Uncaged... . Także nic wielkiego. Osobiście wybiorę Kinecta z kilku powodów: 1. Mam tylko Xboxa 360. 2. Kinect jak dla Mnie ma lepsze tytuły na start (Nie wspominając o Kinectimals ;P ) 3. Jestem ciekawy Kinecta tak z 2 lata po premierze. Pozdrawiam
Teraz ceny Move podrożały i ceny są inne.
 

Xborix

Użytkownik
Użytkownik
To jeszcze lepiej... Jak już mówiłem W PRAKTYCE ceny Kinecta i PS Move są porównywalne. Chociaż jak dla Mnie 650 zł to i tak lekka przesada. Za tą cenę wolę już kupić komuś z rodziny Xbox Arcade w prezencie, i grać z nim przez Liva w dwóch... . Ale i tak kupię ten szajsik do przetestowania. Pozdrawiam
 

Gruchi

Banned
Kinect + Kinect Adventures PL

UWAGA: Proste komendy głosowe w grze należy wypowiadać w języku angielskim.
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Move jest lepszym wyborem kiedy gra się samemu, bo wtedy się kupuje jeden zestaw dla jednej osoby.
Kinect, nie ważne czy będziesz grał sam czy z kimś, kupujesz ten sam zestaw.
 

Michau18

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie mogli to inaczej rozegrac przeciez tylko kilka % to kupi za 600zł sony pomyslalo.!
 
M

MaverickPL

Guest
Pomijajac zupelnie roznice miedzy kinect'em a move, co do ceny to zwykly chwyt marketingowy.
Kupujac kinect'a dostajesz niejako "komplet" tego co ci potrzebne. Do Mova musisz miec jeszcze PS'owa kamerke, a calosc daje ci i tak zestaw tylko dla jednej osoby. Wiec jesli np chcial bys pograc w 4 osoby to musisz te 250pln pomnozyc przez 4. Wiec to tak "niby taniej, ale jednak drozej"

ps. Choc tak zupelnie na marginesie jakos gra "cialem" zupelnie do mnie nie przemawia, natomiast move wyglada calkiem fajnie, a i precyzja samego kontrolera jest nieporownywalnie lepsza.
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie move jest idealny do FPS'ow i jak był bym posiadaczem PS3 to pewnie bym sobie kupił bo cena 250zł za Eye i Move to cena spoko, bo gry na kinecta jak dla mnie to gry dla dzieci , jak kiedyś będzie COD na kinecta to może zmienię zdanie :) Poza tym jeśli chce pograć sam to kupuje 1 move za mniejsza kase a nie kinecta za 650zł.
 

fidello

Użytkownik
Użytkownik
idealny do fps albo i nie, bo jak będzie lag to cała zabawa idzie w las.
 
M

MaverickPL

Guest
Albo Star Wars na Move ;)
Oj czuje ze kilka rzeczy w mieszkaniu moglo by niechcacy zostac niszczone :D

A co do samej ceny, abstra****ac od technologicznych aspektow i tego ze moim skromnym zdaniem move to lepszy pomysl. Trzeba pamietac o tym ze kupujac kinecta dostaje sie niejako komplet. Na upartego mozna odrazu grac i w 4 osoby (jak ktos ma do dyspozycji pokoj wielkosci hali magazynowej ;D
W przypadku move za 250pln dostajemy podstawowy zestaw (chyba kamera + rozdzka), do tego potem trzeba dokupic stick zeby miec komplet, a to dopiero wersja dla jednego gracza. jesli chcieli bysmy pobawic sie np w 4 osoby, to cena x4.
Wiec po prostu zalezy jak sie na to spojzy. Marketingowo move napewno wychodzi taniej, gorzej jesli przecietny target nastawiony na takie casaulowe produkcje (czyli tata, mama i dzieciaki) bedzie chcial miec zestaw dla calej rodzinki.
 

Do góry Bottom