możecie polecić jakiś dobry kabel do monitara?

elosiema

Banned
Tak jak w temacie kabel na którym nie bedę miał zakłóceń itp. do tego przejściówka na jack 3,5.Za porady dam dziękuje.
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
 

elosiema

Banned
dzięki ale zauważyłem że są kable hdmi>dvi czy jakbym podłączył takim kablem konsole to dzwięk mógłbym przesłać normalnie po chinchu na którym bym umieścił przejsciówkę jack 3,5?No i gdzie dorwać przejsciówke co ma wszystkie żeńskie wejścia
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
Tylko jest spore prawdopodobieństwo że monitor nie obsłuży takiego sygnału. Lepiej sie w tego typu rzeczy nie pakować.
 

elosiema

Banned
czytam ten temat http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-i-czym-podlaczyc-monitor-oraz-glosniki-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302-2.html i jakoś nie widze zeby ktoś miał problemy,więc jak to jest?A rozwiązanie z kablem hdmi>dvi dużo tańsze
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jeszcze w sumie od kabla, twór wybór, ja zainwestowałem w kabel VGA i jestem bardzo zadowolony.
 

elosiema

Banned
Jeszcze się zastanowie,z tego co wyczytałem przy kablach hdmi dvi nie ma tak duzo różnic jak w przypadku euro>dvi,jeżeli jest inaczej poprawcie mnie :)
dzięki za odpowiedzi
 

karol5589

Banned
Wlasnie popieram, do monitora wystarczy zwykly kabel dolaczony w zestawie. Ja gram na tv to kupilem oczywiscie kabel HD pozlacany (za 95zl) i jest wszystko *********.
Do monitora to byle jaki kabel.
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
no nie powiedzialbym ze byle jaki, bo ja kupisz podróbę za 10zł na allegro to nie wiem czy bedziesz happy z jakości....
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mam za 9,99zł kabel na tv obraz idealny jak hdmi na monitorze obraz przesunięty.
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
zależy od szcześcia, czasami zdarzają sie takie shity ze glowa mala.
 

Do góry Bottom