Mozliwosc zgrywania gier na dysk twardy! Prosze o pomoc

Jedynak

Świeżak
Świeżak
Witam, otoz posiadam xboxa 360 falcon. Dostalem na nim bana (czyt. na konsole) ale nie mialem wtedy dysku zakupionego!. Kupilem ostatnio dysk, czekalem na wysylke... miesiac (Sprowadzany z chin rotfl). Elegancko sobie podpialem, lecz gier nie moge zgrywac. Czy jest jakas mozliwosc, zeby przywrocic zgrywanie gier na dysk twardy?
Z góry dzieki za pomoc!
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Zainstaluj dasha 9199.
 

Jedynak

Świeżak
Świeżak
Zainstalowalem, niby tam jakies sa postepy, lecz gdy klikam w zgraj gre na dysk twardy to wyskakuje ze instalacja tej gry nie jest mozliwa
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
no aleś się rozpisał
napisz jakie postępy instaluje się czy nie
zainstalowałes tego dasha ? zrób aktualizacje systemu z pendriva
staje na iluś % czy co ?
może brak miejsca na dysku ,albo płyta porysowana lub brudna
i napęd jej nie odczytuje zeby skopiowac na dysk
czy jest czerwony krzyżyk i nie instaluje sie wogóle ???
 

Jedynak

Świeżak
Świeżak
1.Tak instaluje sie
2. Zainstalowalem dasha ale z plyty
3. Nie staje, jest pelna aktualizacja po ktorej zresetowala sie konsola. Napewno sie wgralo, gdyz moglem utworzyc swojego ruchomego awatara, co przedtem nie moglem zrobic. I w ustawieniach systemu gdzies tam pisze ze jest ta wersja.
4. Dzieje sie to przy kazdej plycie, normalnie plyty sie odczytuja
5. Tak, jest czerwony krzyzyk i wogole sie nie instaluje.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
podaj jaka wersje dasha masz teraz ???
bo chyba ci się tylko avatary zaktualizowały a instalacja nadal jest zablokowana
 

Jedynak

Świeżak
Świeżak
juz wszystko dziala! wersja z poradnika byla inna, niz zalecana by dzialalo! Sorry za problem i dzieki wielkie za chec pomocy! Plusiki dla was!
 

t0meck

Świeżak
Świeżak
Dołączę się do tego tematu gdyż mam podobny problem.
Mam X'a z dashboardem w wersji D:2.0.8955.0 K:2.0.8955.0 wraz z avatarami. Ten update zainstalował mi się prze XBL gdy jeszcze nie miałem bana. Teraz pytanie polega na tym czy aktualizacja softu pobrana z xbox.com (aktualnie zdaje się że jest to 9199) odblokuje mi możliwość instalacji gier na HDD czy gdy mam już NXE to nic z tego i jedynym sposobem jest zabawa w edycję NAND'a ?
Jeśli odblokuje mi możliwość instalacji to czy mogę użyć oficjalnego update'u czy musi to być jakiś specjalnie spreparowany update?
 

Do góry Bottom