Można grać na Xbox Live na "kopiach zapasowych"?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
P

przeo_91

Guest
Pytanko dziś podłączyłem Xboxa do neta i mam 3 Xbox Live GOLD za Free:D(podjarany) i pytanie można grać na "kopiach zapasowych"? Nie dostane bana?
 
P

Piri001

Guest
Odp: Można grać na Xbox Live na "kopiach zapasowych"?

Dostaniesz - nie dostaniesz ( tlumaczyc uda ci sie - nie uda ci sie ) . Nikt nie wie czy dostaniesz bana czy nie . Raczej na backupach dostaniesz .
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Można grać na Xbox Live na "kopiach zapasowych"?

To nie jest dokładnie tak :p na bana 100% bezpieczeństwa nie ma ale są tu ludzie którzy na iXreme grają już długo i bana nie widać więc to zależy tylko od losu i od MS...
 

Lolindir

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Można grać na Xbox Live na "kopiach zapasowych"?

jeśli kopie maja stalsha czy coś takiego dostanie bana jest bardzo małe;]
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Można grać na Xbox Live na "kopiach zapasowych"?

Sa tez ludzie ktorzy maja nawet zwykle Xtreme, a graja na oryginalach i nie maja bana.

Najlepszy wybor - org online.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Można grać na Xbox Live na "kopiach zapasowych"?

MS nie banuje za firmware ale za gry. Wybieranie lub dobre patchowanie gry, czy granie na oryginałach zapobiegną banowaniu.

Najlepiej sprawdzać czy kopia jest 1:1 za pomocą np. xdvdmulletera (sprawdzanie CRC i stealth) oraz sprawdzanie czy nie ma czasem Kreon Buga czyli małych błędów podczas zgrywania z oryginału, lecz konsola z ixtreme pozwala ją odczytać co może skończyć się banem

kreon checker:
www.guru.x.pl\KreonChecker.rar

Zalecam każdemu sprawdzenie iso zanim nagra je na płytę.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Można grać na Xbox Live na "kopiach zapasowych"?

spike200 to potwierdzona informacja? ??? jak tak to dziś kupuje abonament na Xbox Live wykupuje na rok :) wszystkie moje gry są bez tego Kreon Buga :D
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Można grać na Xbox Live na "kopiach zapasowych"?

Potwierdzona i gdy masz grę z kreon bugiem to nie łącz się do xlive gdy w nią grasz.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom