Można ściągnąć DVD KEY ze SLIMA !!!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Ja chciałbym żeby te mocne głowy zrobiły coś na zasadzie jak w Ps3 pena i wszyscy byli by szczęśliwi :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
swiatol racja, gdyby było takie łatwe i przyjemne piracenie jak w ps3 to może nawet rzuciłbym w cholere tego płatnego liva, i tylko jechał na singlu w XXX gier...
 

dawajrowa

Banned
taaa a potem gry z nowym update wyjdą i ciągle aktualizować usbstick`a ? :DD no na bank tak jak teraz jest dobrze i niech zostanie
 

djcsm

Użytkownik
Użytkownik
Nie robmy z tego afery! Hej hej! Napewno ktos znajdzie rozsadny sposob na rozblokowanie nowego klocka. Kwestia czasu.
Nie ma najlepszej/najprostszej metody do piracenia, sa tylko skuteczne ;) Pamietajcie o tym.
 

Mafia 2

Banned
mi sie wydaje ze firmware do napedu wyjdze po fali banow badz ten grudzien -styczen 11
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Jak pisałem w innych tematach ,będzie to LT + i wyjdzie po banach (choć juz teraz znają real checks ,ale nie ma sensu teraz wydawac FW)
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
Ja chciałbym żeby te mocne głowy zrobiły coś na zasadzie jak w Ps3 pena i wszyscy byli by szczęśliwi :)
zgodzę się było by to najlepsze rozwiązanie, ale pewnie jak LT+ wyjdzie to sprzedaż slimów gwałtownie wzrośnie :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
zgodzę się było by to najlepsze rozwiązanie, ale pewnie jak LT+ wyjdzie to sprzedaż slimów gwałtownie wzrośnie :)
Heheh i Microsoft zarobi na swojej konsoli ^^
 

Cloud Strife

Użytkownik
Użytkownik
zgodzę się było by to najlepsze rozwiązanie, ale pewnie jak LT+ wyjdzie to sprzedaż slimów gwałtownie wzrośnie :)
Heheh i Microsoft zarobi na swojej konsoli ^^
Nie no, z takimi mitami to lepiej wyjdźcie.
 

m4rc1n3k

Użytkownik
Użytkownik
wole nie przerabiać slima
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
skoro da sie odczytać DVD Keya to można go wkleic do firmware LT
od napedów dla których został już wydany ,jedyny problem to to że trzeba
zainstalować w xboxie slim - starszy napęd czyli np.liteon v1,v2,v3 lub samsung lub benq
ale już takie podmianki były wczesniej znane ,czyz nie ? :) i smigało...
 

dawajrowa

Banned
tak , tylko jest jedno ale "SPOOF"
no i jeszcze jedno w sumie po co co cichutkiej slim`ki pchać jakiegoś wyjca ? :DD
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom