Multiplayer na przerobionym LT 2.0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Skipper17

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Jak mam LT. 2.0 i podłączę konsolę pod neta i M$ mi ją zbanuje, to czy będę mógł grać w singla, czy stracę możliwość tak jakby używania konsoli? Jakie są za to kary? Zablokują mi dostęp tylko do neta, do profilu czy całego xboxa? No i zaakceptować aktualizacje, która wyskakuje zaraz po podłączeniu do internetu? Proszę o odpowiedz na jak najwięcej moich pytań :D
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
99% wgra Ci się cicha aktualizacja i będzie po przeróbce.
 

Skipper17

Użytkownik
Użytkownik
Czyli bez LT 3.0 nie ma co ?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak mam LT. 2.0 i podłączę konsolę pod neta i M$ mi ją zbanuje, to czy będę mógł grać w singla, czy stracę możliwość tak jakby używania konsoli? Jakie są za to kary? Zablokują mi dostęp tylko do neta, do profilu czy całego xboxa? No i zaakceptować aktualizacje, która wyskakuje zaraz po podłączeniu do internetu? Proszę o odpowiedz na jak najwięcej moich pytań
Meh. Uwielbiam odpisywać takim jak Ty. :eagerness:

Jak mam LT. 2.0 i podłączę konsolę pod neta i M$ mi ją zbanuje
M$ Cię nie zbanuje. No chyba, że konsola jest oflagowana ( odznaczona do ostrzału ) to dostaniesz bana.

to czy będę mógł grać w singla, czy stracę możliwość tak jakby używania konsoli?
a) jeśli dostaniesz bana ( w co wątpie ) będziesz mógł grać na singlu,
b) jeśli NIE dostaniesz bana będziesz mógł grać zarówno na singlu jak i na multi.

Jakie są za to kary?
Ban = brak możliwości korzystania z dobrodziejstw XBL ( XboxLive ), czyli mutliplayer, pobieranie dem, wersji arcade itd.

Zablokują mi dostęp tylko do neta, do profilu czy całego xboxa?
Zablokują dostęp do neta. Ew. jeśli naruszyłeś jakieś zasady M$, mogą zbanować tylko profil.
Ale za wgrane LT+ v2.0 raczej bana na konsole i profil nie dostaniesz.

No i zaakceptować aktualizacje, która wyskakuje zaraz po podłączeniu do internetu?
Zaakceptuj. Następnie znajdź jakiegoś fachowca, który przerobi Tobie konsolkę na LT+ v3.0, bo w innym wypadku nie pograsz w żadna 'kopię zapasową'.
 

Skipper17

Użytkownik
Użytkownik
Meh. Uwielbiam odpisywać takim jak Ty. :eagerness:


M$ Cię nie zbanuje. No chyba, że konsola jest oflagowana ( odznaczona do ostrzału ) to dostaniesz bana.


a) jeśli dostaniesz bana ( w co wątpie ) będziesz mógł grać na singlu,
b) jeśli NIE dostaniesz bana będziesz mógł grać zarówno na singlu jak i na multi.


Ban = brak możliwości korzystania z dobrodziejstw XBL ( XboxLive ), czyli mutliplayer, pobieranie dem, wersji arcade itd.


Zablokują dostęp do neta. Ew. jeśli naruszyłeś jakieś zasady M$, mogą zbanować tylko profil.
Ale za wgrane LT+ v2.0 raczej bana na konsole i profil nie dostaniesz.


Zaakceptuj. Następnie znajdź jakiegoś fachowca, który przerobi Tobie konsolkę na LT+ v3.0, bo w innym wypadku nie pograsz w żadna 'kopię zapasową'.
Czuję, że sarkazm poszedł po całości, ale tak czy siak wielkie dzięki mistrzu za czas poświęcony na odpowiedz :)
Bless :)
PS. Ah.. bym zapomniał :D Czyli bez LT 3.0 i tak nie pogram, bo będę musiał na nowo przeróbkę wgrać? :D
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Dokładnie zrobisz LT 3 i masz spokój na zawsze :)
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Teorytycznie pograsz, ale uwierz mi, że stracisz wiele nerwów i zmarnujesz sporą ilość płyt.
Znajdź gostka, który wgra LT3.0, zaopatrz się w odpowiednią nagrywarkę ( iHAS ) i nagrywaj do woli, najlepiej na Verbatimach.

Fachowców znajdziesz w dziale Giełda - > Usługi.
Usługi

W razie czego, służę pomocą.
 

Skipper17

Użytkownik
Użytkownik
Ok, jeszcze raz dzięki, temat można wypier*olić :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom