Muzyka na YT, a prawa autorskie

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
witam, mam problem ze wstawianiem muzyki na YT, ilekroć coś wstawię, to od razu jest blokowane w niektórych krajach. Na YT jest dużo muzy, nie tylko na kanałach VEVO, ale też na prywatnych. Gdy dodaję piosenkę to jest niedostępna dla wszystkich użytkowników, tylko dla mnie. Jest jakiś sposób, aby te zabezpieczenia ominąć? Słyszałem o tym sposobie ingerowania w wysokość dźwięku, ale jakość jest wtedy tragiczna..

obczajcie :D:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
 

Kamikaze

Banned
Przekonwertuj na inny format pliku, zmień tytuł na np. EM I NEM
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
zmieniałem już tytuł, zmienialem wszystko. wrzuciem piosenkę pod tytułem test, w opisie test, w tagach test i w kategorii sport, i od razu jest blokowana, zabezpieczenia na YT są strasznie ciężkie do obejścia.. jakieś inne pomysły?
 

Kamikaze

Banned
Ale dalej nie wiem czy format zmieniłeś :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak, z mp3 robię mp4, bo dodaję zdjęcie i sklejam w całośc
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Miałem ten sam problem z WMG. Nic nie pomoże zmiana formatu na jakikolwiek. Procesować się też nie opłaca. Pomysłów ze zmianą tytułu nie skomentuje. Musisz ingerować w utwór. W tym wypadku ulegnie pogorszeniu jakość. Nawet mały fragment muzyczny w filmiku np. z gameplaya może zablokować filmik. Tak YT to teraz nie te YT co dawniej. Jest VEVO, WMG i licho wie co jeszcze.
 

Kamikaze

Banned
Pomysłów ze zmianą tytułu nie skomentuje
Przepraszam cię bardzo ale ja gdy wpisałem tytuł inny niż oryginalny filmik był dostępny -_-
 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
Ja akurat dałem tylko music:"tu ten tytuł" i nic mi nie blokowało.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
to są jakieś obejścia, bez ingerencji w utwór?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Miałem ten sam problem z WMG. Nic nie pomoże zmiana formatu na jakikolwiek. Procesować się też nie opłaca. Pomysłów ze zmianą tytułu nie skomentuje. Musisz ingerować w utwór. W tym wypadku ulegnie pogorszeniu jakość. Nawet mały fragment muzyczny w filmiku np. z gameplaya może zablokować filmik. Tak YT to teraz nie te YT co dawniej. Jest VEVO, WMG i licho wie co jeszcze.
Jakoś inni ludzie dodają :p
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
UP@ nie każdy utwór jest blokowany. Na moim kanale mam np. filmik z podkładem muzycznym który jest dostępny na całym świecie oprócz germanów. Ale to mnie akurat nie martwi :) Hmm czyżby nutka złośliwości dla kochanych zachodnich sąsiadów? Ależ skąd ;) Czasami jak chcemy zrobić swojego upa utworu. Np. coś od davida guetty. Nie będzie to możliwe w pełnym teledysku. Dajmy na to, że chcemy dodać teledysk memories z tytułem= Najnowsza piosenka "tytuł" komentujcie PL=. Tak wiec dodając ten filmik chce by był komentowany i oceniany głównie przez rodaków. Niestety tym sposobem jest to nie możliwe. Natomiast piosenkę tą możemy dodać zmieniając wideo na np. pokaz slajdów. YouTube - David Guetta & Kid Cudi - Memories Ten filmik jest blokowany w niektórych krajach. Aczkolwiek nie w Polsce. Oznacza to, że audio nie jest zablokowane ale już wideo tak. Jednak gdyby był solidnie chroniony przez WMG na terenie PL w całości. Bez interwencji w podkład muzyczny nic nie uzyskany. YT posiada zapisy wideo-audio które przy dodawaniu filmiku są dokładnie sprawdzane. Nie spotkałem utworu chronionego tylko tytułem.

Ps. ten filmik nie jest mój. Posłużył tylko za przykład.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja też mam klika swoich filmików, które są zablokowane w kilku krajach, a jeden tylko w niemczech. ale ostatnio jak coś dodaję to jest blokada na te wszystkie kraje co podałem linka w 1 poście :)
 

Do góry Bottom