Mysz i klawiatura do Xbox One

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Problem w tym, że jak bardzo byś nie trenował to i tak nie zbliżysz się do poziomu graczy używających myszki, bo najzwyczajniej w świecie ograniczają Cie możliwości pada.
 

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No z tym to nawet nie ma co dyskutować. Pad to kaleka w porównaniu do m+k. Bardziej zmierzam do tego, że da się tam jakiegoś skilla wyćwiczyć.
 

Mazur1908

Świeżak
Świeżak
Koledzy gram na Xbox one raz od święta, moje dzieci się tym bawią, kupiłem sobie gierkę wolfenstein Old Blood ale pasem nie daje rady grać , można już podłączyć klawiaturę i mysz????
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oficjalnie nie.
 

Mazur1908

Świeżak
Świeżak
Oficjalnie nie.
A nieoficjalnie ? Nie wiem dlaczego Microsoft podał ze działa jak nie działa ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A nieoficjalnie ? Nie wiem dlaczego Microsoft podał ze działa jak nie działa ?
Już tej informacji dawno nie ma. Usunęli wpis w tym samym dniu, w którym został opublikowany. Nieoficjalnie to musisz sobie kupić takie urządzenie jak xim, albo venom. Kosztują koło 400 zł. Na padzie wystarczy się nauczyć grać, a nie lecieć na łatwiznę.
 

Mazur1908

Świeżak
Świeżak
Już tej informacji dawno nie ma. Usunęli wpis w tym samym dniu, w którym został opublikowany. Nieoficjalnie to musisz sobie kupić takie urządzenie jak xim, albo venom. Kosztują koło 400 zł. Na padzie wystarczy się nauczyć grać, a nie lecieć na łatwiznę.
Jak bym częściej grał to pewnie bym się nauczył , nie bardzo rozumiem co niektórych boli ze ktoś chce sobie pograć klawiatura, bo już gdzieś indziej czytałem jak to bardzo niektórym przeszkadza? ??
 

xlc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak bym częściej grał to pewnie bym się nauczył , nie bardzo rozumiem co niektórych boli ze ktoś chce sobie pograć klawiatura, bo już gdzieś indziej czytałem jak to bardzo niektórym przeszkadza? ??
Bo na myszce jesteś w stanie szybciej i bardziej dokładnie celować.Jeśli twój przeciwnik grałby na padzie byłby na straconej pozycji. Żeby każdy miał wyrównane szanse to wszyscy powinni grać na klawiaturze/myszce albo padzie.
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Heh też byłbym szczęśliwy, jako były pecetowiec. Jeśli chodzi o samochodowki to szybko się przyzwyczaiłem do pada i na klawiature za nic nie wrócę - rym bardziej że już do pc podłączyłem pada od x360 (jeszcze w przyszłości pomyślę nad kierownica). Ale co do FPS itp to masakra...
Wróciłem do assassin's creed jako przerwane na pc serii i tutaj już bardzo brakuje mi klawiatury i myszki. Mam nadzieję że kiedyś będzie taka możliwość. Szczególnie jeśli gry serii FPS zaczną wychodzić na play anywhere i będą łączone serwery.
No chyba że tak jak w przypadku samochodowek tez szybko się przestawie.
 

Mazur1908

Świeżak
Świeżak
rozumiem tych co grają w sieci , ale dla takich " graczy " jak ja , co to grają godzinkę raz na jakiś czas i nie w sieci , to nie jeden na to czeka żeby podłączyć klawiaturę i mysz , a przecież pewnie można by jakoś ustawić że w sieci można grać tylko padem
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Twórcy gier mogliby dać podział na serwerach i każdy gra na czym chcę, mi tam myszka lata ale w produkcjach tylko SP komu to wadzi ?
 

Mazur1908

Świeżak
Świeżak
Twórcy gier mogliby dać podział na serwerach i każdy gra na czym chcę, mi tam myszka lata ale w produkcjach tylko SP komu to wadzi ?
no właśnie oto chodzi
 

Doboszq

Świeżak
Świeżak
Witam mam taki problem z venom X4 V3 ze po wgraniu profilu przełączam siena tryb Xbox i na Xboxie nie zapala mi się nic gdy wrzucę pc zaczyna dzialac ale niestety myszka nie reaguje
 

Sooo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy te konwertery to jakaś wyższa technologia?Na ali można je kupić za grosze i zastanawiam czy to dużo gorszy produkt o tych konwerterów za 600zł.Co sądzicie?
Ali
Ali v2
 

majewski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tym budżecie można spokojnie zakupić jakiś przyzwoity sprzęt.
 

jblig

Świeżak
Świeżak
Szukam jakiegoś krzesła, fotelu z miejscem na klawiaturę i mysz. Tak, aby można było wygodnie się nimi posługiwać, grając przed telewizorem.
 

majewski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam jakiegoś krzesła, fotelu z miejscem na klawiaturę i mysz. Tak, aby można było wygodnie się nimi posługiwać, grając przed telewizorem.
Jaki masz budżet na ten cel? Dobre krzesła gamingowe, z podkładkami o których tutaj napisałeś, zaczynają się od około 1,5 tys zł w górę. Mam tutaj przede wszystkim namyśli takie modele jak np zestaw 2 loo lub lekko droższy, ale z trochę większą ilością możliwości zestaw 2 ergohuman.
Ogólnie warto jest poszukać promocji na sprzęty w kodach rabatowych https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/ Na stronie jest pełna lista.
 
Ostatnia edycja:

jblig

Świeżak
Świeżak
To mniej więcej w takim budżecie by mnie interesowało, czyli tak do 2k zł sumarycznie. No jeżeli byłoby to naprawdę jakieś dobre krzesło (fotel gamingowy), taki spełniający oczekiwania, to byłbym wstanie nawet trochę więcej zapłacić.


np zestaw 2 loo lub lekko droższy, ale z trochę większą ilością możliwości zestaw 2 ergohuman
O jaki fotel konkretnie chodzi, bo z tego co widzę, to modeli jest sporo jeżeli wpisze się w google.
 

majewski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O jaki fotel konkretnie chodzi, bo z tego co widzę, to modeli jest sporo jeżeli wpisze się w google.
Nie wiem jakie masz warunki, ale sprawdź sobie np Fotel Ergohuman G-Racer Red (oczywiście są też inne kolory).
Prezentuje się tak jak tutaj:

22e663531023e946d2a4985802f4d1df.jpeg


Źródło: https://www.centrumkrzesel.pl/fotele-do-gry/3/t
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom