myTube Beta

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Heja.
Pewnie wielu z was szuka apki YT na X1, która będzie działać w tle, dodatkowo będzie wygodniejsza do przeglądania treści w samej aplikacji. Dawno już nie miałem telefonu z Windows, ale ostatnio sobie przypomniałem o najlepszej apce YT na ten właśnie system. Odszukałem wersję beta (nie znajdziecie jej bezpośrednio w przeglądarce, musicie kliknąć w bezpośredni link) i okazuje się że działa na X1 :)
Można w niej wybrać konkretną jakość video albo wybrać samą ścieżkę dźwiękową :)
Dodatkowo możecie (jak w oficjalnej apce YT na telefonie) oglądać/słuchać jednego filmiku a dodatkowo szukać kolejnego :)
Oczywiście działa w tle, także możecie grać i słuchać podcastu/muzyki czy czegokolwiek :)
Jest to wersja BETA, więc coś zawsze może nie działać :p

Mała instrukcja co jak działa:
przyciski RB i LB służą do przełączania między kartami widocznymi na ekranie
przycisk Y służy do wyszukiwania
jeśli znajdziemy interesujący nas materiał i go włączymy:
przyciskiem B zrobimy miniaturkę i możemy szukać innych materiałów
przyciskiem "dwóch okienek" (na lewo od XBOX) albo tym drugim z "3 kreskami" wrócimy do miniaturki, jak już wrócimy i znowu je wciśniemy, to wyświetlą się informacje i materiale (szczegóły), możliwość przejścia do komentarzy oraz sugerowanych :)

Aplikacja jest banalna i zaje... ze względu na możliwości :)

Link do aplikacji (musicie otworzyć go z poziomu przeglądarki w konsoli): https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/mytube-beta/9wzdncrdt29j?tduid=(c3743c2b72d8b673574745494514b6c5)(230596)(2804602)()()
Post dla xboxforum.pl / zakaz kopiowania
 

PyroSafe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To ja jeszcze podpowiem swoją małą obserwację. Już jakiś czas używam tego programu i wkurzało mnie że potrafił się wyłączyć po jakimś czasie samoistnie. Okazało się że powód jest oczywisty, mianowicie żeby dobrze działał w tle należy wybrać odtwarzanie samego audio:) Niby oczywiste ale puki nie doszedłem do tego sporo się nagimnastykowałem :)
 

_White_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po ostatnich zmianach polecam simple background music. Mytube stracil na funkcjonalnosci i jest bezuzyteczny.
 

kristopher0725

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzisiaj kupilem ten mytube za okolo 5zl. Fajna apka. Ale zobacze tez ten simple background jak dziala :)
 

Do góry Bottom