Nadajnik XBOX 360

sofnir

Świeżak
Świeżak
Witam, niedawno kupiłem sobie dwa nadajniki do podłączenia padów od xboxa do komputera. Pierwszy działa mi bez zarzutu, natomiast mam problem z tym drugim. Kiedy próbuję podłączyć do niego cztery różne pady, tylko z jednym mi się to udaje. Ktoś może wie dlaczego tak się dzieje? Dziwna sprawa bo do pierwszego nadajnika bez problemu jestem w stanie podłączyć wszystkie cztery pady, natomiast z tym drugim nadajnikiem działa tylko ten jeden pad.
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Nadajniki do Xboxa?
 

sofnir

Świeżak
Świeżak
Chodziło mi oczywiście o nadajniki za pomocą których można podłączyć pady od xboxa do pc. Już poprawiłem mój post, żeby było wiadomo.
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Yyy nie pomogę, ale po cholerę komu przy PC 8 padów?
 

sofnir

Świeżak
Świeżak
Nie chcę podpinać 8 padów nic takiego nie napisałem. Z nadajnika koloru czarnego korzysta mój brat, a ja korzystam z białego jak jestem na studiach. Ten czarny działa normalnie, a do tego białego nie mogłem podłączyć moich padów. Pożyczyłem dwa pady od kolegi i jeden z nich też nie chciał się podłączyć, a drugi od razu się podłączył bez żadnych problemów. Dlaczego w tym białym nadajniku na cztery testowane pady działa tylko jeden? Jak rozwiązać ten problem?
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Wypowiedź zmieniła sens ;-) rozumiem, że parujesz te urządzenia? Jedyne co mi przychodzi do głowy to podróbka. Jak masz możliwość podepnij nadajnik do innego komputera i sprawdź. Może to on blokuje
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Nie napisałeś czy oryginał czy też nie. Jak wyżej kolega zauważył podróbki niestety tak mają.
 

sofnir

Świeżak
Świeżak
Próbowałem go podpinać do czterech różnych komputerów i nic to nie zmieniło. Chyba macie racje to mogą być podróbki. Nie ma na nich loga microsoftu, tylko napis XBOX 360. Nie miałem pojęcia, że to są podróbki, w takim razie zostałem oszukany ;/ Przynajmniej jeden nadajnik działa ;p
 

Do góry Bottom