Nadchodzi Elder Scrolls V: Skyrim

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

randnd

Użytkownik
Użytkownik
"Jedną z największych niespodzianek imprezy Spike TV Video Game Awards było ujawnienie Elder Scrolls V: Skyrim, czyli kontynuacji wyjątkowo popularnego cyklu roleplaying.

W zwiastunie nie pojawiły się niestety żadne sceny z samej gry, ale i tak wieść, że seria doczeka się wkrótce kontynuacji na pewno ucieszy wielu miłośników tego gatunku. Premierę zapowiedziano na 11 listopada przyszłego roku."



Żródłó: Nadchodzi Elder Scrolls V: Skyrim | Wiadomość 2010-12-12 08:28:02 | GRY-OnLine

Dla mnie booomba info :D
Czekam od dawna na nastepce Obliviona bo brakuje takich typowych RPG na rynku konsolowym.
Szkoda ze juz nie wychodza takie gry jak Morrowind. To byla "beczka bez dna" jezeli chodzi o ilosc misij.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ouuu je! Będzie w co grać :) Morrowind i Oblivion znudził mi się gdy przeszedłem je jakiś dwudziesty raz :D
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
Zaje**scie, kupuje w premiere. Ciekawe czy bedzie po polsku (dubbing).
 

Dragonfirer

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie! Teraz tylko pozostaje nam czekać na dalsze informacje i modlić się o to, aby Bethesda nie uległa wszędobylskiej casualizacji nowego TES ;)
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
to ja zabieram sie najpierw za obliviona z dodatkami i czekamy na V ;)
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że Bethesda zmieni silnik graficzny, bo będzie lipa jak z Falloutami, albo niech chociaż zmienią te koszmarne animacje
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
No i jest najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra. Teraz to już się nic innego nie liczy;]
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Nieźle, w końcu nowe Elder Scrolls :D Kolejny rok z dobrymi tytułami się zapowiada :D
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Byście usłyszeli mój krzyk jak zapowiadali TES V. Dodam, że było po drugiej w nocy.
 

Nikolai

Banned
O KUR*A! moim zdaniem seria 'The Elders Scrolls' jest najlepsza na rynku jeśli chodzi o RpG. Takie gry jak Mass Effect, Gothic(z sczególnym naciskiem na Arcania!) i Wiedźmin zjada na śniadanie. Ile to nieprzespanych nocek ze względu na Morrowind :) Ahh, te jaskinie, bronie, postaci, ogromny otwarty świat. Moim zdaniem jedna z najlepszych serii jakie wyszły, w Obliviona mało grałem, ale napewno też świetny. Świetna informacja! Acha, i wychodzi w moje urodziny... Ciekawe co dostane!
Mam jeszcze nadzieję na multiplayer!
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
O takie info mi chodziło, TES zjada wszystkie rpg i crpg na śniadanie. No i będzie na całkowicie nowym Silniku :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom