Nadchodzi kontynuacja Medal of Honor

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Co się stanie 6-go marca? Tego dnia nastąpi wylew informacji na temat nowego Medal of Honor. Będzie on w pełni kontrolowany i przyjmie formę konferencji prasowej.

Czyżby była to odpowiedź na wczorajsze pytanie? Czy może jest to zwykły zbieg okoliczności? O kontynuacji MoHa wiemy od jakiegoś czasu, więc żadna to niespodzianka.

Wciąż trzymam kciuki za Black 2.




Źródło: Nadchodzi kontynuacja Medal of Honor | PPE.PL - Portal PSX Extreme

Mi kampania w MOH się podobała, gorzej z multi ale od czego mamy BF ;) Trzymam kciuki za ten projekt, tym bardziej że ma być na silniku Frostbite 2.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety poprzedni MoH strasznie mnie zawiódł. Może tym razem będzie lepszy, ale i tak się zbytnio na niego nie nastawiam.
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
kolejny szajs pewnie wyjdzie moge sie zalozyc
 

scorpion22

Banned
Dla mnie poprzednia część również okazała się klapą...zresztą z wszystkich części podobał mi się jedynie allied assault
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
E no, nie gadaj pierwsze 3 części były super ;]
Później były powtórki z rozrywki, chociaż nie miałem okazji grac w Airborne
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Poprzedni MoH był gorszy nawet od MW3..
Za czasów PSX i PS2 MoH kultowa seria,a teraz crap :(
Nie czekam na tą gre.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Hmm masz racje był gorszy od MW3, w sumie to na równo z BF3.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Do tego nowego Medal of Honor to była to najlepsza gra na rynku z tym nowym coś im nie wyszło, może dlatego że poszli w nowoczesną wojnę, a ja chętnie zobaczyłbym medal of honor w starym stylu 2 wojny światowej.
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
@Simo Fanboy COD-a? A co do MOH 2010 to nie da sie ukryc ze hitem to on nie byl. Zakupilem przeszedlem mierny singiel pogralem w dostateczne multi moze z 10h i odstawilem . Poprostu zawiodlem sie strasznie, a wyczekiwalem na ta gre z niecierpliwoscia. Tak wiec teraz nawet nie bd mowil ze wyczekuje na ten tytuł bo nie chce znowu denerwowac sie ze wydalem tyle kasy na jakies padlo. Pozdrowienia i mam nadzieje ze tym razem bardziej sie postaraja tym bardziej ze MOH to swietna seria z psx i ps2
 

unknow1

Użytkownik
Użytkownik
@VenoVel Też bardziej preferuję Call of Duty niż Battlefield, więc co też nazwiesz mnie "fanboyem CoDa"?

@top
Jak dla mnie ta gra zakończyła się na Pacific Assault.
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
@unknow1. Nie, ale po co w temacie o MOH pisze ze BF3 jest gorszy od MW3?? Czy w tym temacie nie chodzi o to by poprostu dowiedziec sie czegos o nowym Medalu i ewentualnie opisac kilka refleksji zwiazanych z jego poprzednikiem?
Dodam ze nie jestem fanboyem BF ani COD-a bo grywam w obie te gry.
 

Micki

Użytkownik
Użytkownik
Pomimo, że ostatnia część zawiodła większość osób, to mam nadzieję, że tym razem wyjdzie im coś dobrego. Nie specjalnie czekam na tę grę, ale jeśli będzie dobra, to czemu nie :).
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Medal of Honor był bardzo dobry. Choć kampania wystarczała na 4-5 godzin gry to tak był to mile spędzony czas, ciągle robiliśmy coś innego, tu samolot, tu gramy jako snajper, tu jakaś obrona, super! Multiplayer od DICE też był niczego sobie. Gra nie była lepsza ani od BC2, ani od BF3, ale z całą pewnością była lepsza od MW2, MW3 i BO, trochę gorsza od pierwszego MW, ale jednak jest to pozycja godna uwagi.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak będzie powrót do 2 Wojny Światowej to zamawiam na ślepo, jak znowu ta nudna wojna współczesne to nawet nie będę myślał kupować!
 

maczosito

Banned
Jak będzie powrót do 2 Wojny Światowej to zamawiam na ślepo, jak znowu ta nudna wojna współczesne to nawet nie będę myślał kupować!
ja tak samo :(
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@2xUp Dokładnie, widać gołym okiem że tematyka IIWŚ bardziej im wychodzi. MoH 2010 był po prostu cienki i tyle. Chociaż ciche nadzieje na powrót dobrego 'Medala' są, to jednak obstawiam że będzie to marna podróbka Battlefielda 3, który zarazem jest marną podróbką Modern Warfare 2 (jeśli chodzi o kampanię singleplayer)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
to jednak obstawiam że będzie to marna podróbka Battlefielda 3, który zarazem jest marną podróbką Modern Warfare 2 (jeśli chodzi o kampanię singleplayer)
Z tym pierwszym się zgodzę, a tym drugim już nie do końca. Co do MoHa i II Wojny Światowej, minęło trochę czasu, chętnie bym znów 'tam' wrócił, ale dużo bardziej liczę na I Wojnę Światową, tego za bardzo nie ograno.
 

Toxic1997

Użytkownik
Użytkownik
Wojna na Pacyfiku najlepsza część... Ciekawe jak będzie z tą. Poczekamy zobaczymy
 

finer

Banned
Ciekawe jakie teraz silniki zastosują. Frostbite 2.0 w multi a w singlu? Unreala dalej? :D Ostatni moh pokazał że był robiony dla kasy, na siłę i na szybkość.
 

Kuba5522

Użytkownik
Użytkownik
MoH 2010 to był rzeczywiście średniak,najlepsze w nim były achivmenty ;) Co do kampani-dało się przejść,a multi było nawet ok,śmiesznie się banowało snajperem :D @finer-błagam cię,usuń to...coś z sygnatury,nie,żeby było brzydkie,fanboyskie i bez sensu,ale...a,nie właśnie takie jest.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom