Nadchodzi Ultimate Far Cry Compilation?

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Jeśli wciąż Wam mało polowań na dzikie zwierzęta i nie mniej dzikich gości z giwerami w Far Cry 3, być może zainteresuje Was informacja o Ultimate Far Cry Compilation. Czy pod tym długaśnym tytułem kryje się zbiorcze wydanie trzech gier z serii Far Cry? Biorąc pod uwagę popularność i uznanie, jakie zyskała "trójka", jest to idealny moment na wydanie podobnej kompilacji.



Informację o takim zestawie można znaleźć pod adresem brytyjskiego sklepu GAME. Ultimate Far Cry Compilation miałoby ukazać się na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC (co interesuje nas najmniej) w 2013 roku, a wersje na obie konsole kosztować mają niecałe 40 funtów. Na tę chwilę możemy tylko zgadywać, co konkretnie mogłoby wejść w skład tej kompilacji. Najbardziej logicznym posunięciem Ubisoftu wydaje się wypuszczenie wszystkich trzech gier z numerkami, co oznaczałoby, że "jedynka" na konsolach zagościłaby po raz pierwszy. Francuzi nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie.

Ciekawe tylko, czy po zabawie ze świetnym Far Cry 3 kogoś jeszcze jarać będą dwie starsze odsłony...

źródło : Nadchodzi Ultimate Far Cry Compilation? | PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Po 1 czemu najmniej interesuje nas PC :p? PCtowcy też tu są, i zapewne nie jestem to tylko ja ^^
A tak na temat - na papierze spoko, ale z tego co wiem od kumpli to poprzednie części były Słabe. Przez duże S.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po 1 czemu najmniej interesuje nas PC :p? PCtowcy też tu są, i zapewne nie jestem to tylko ja ^^
News jest pisany przez kolesia siedzącego w "PSX Extreme" - A jak wiadomo, Oni piszą TYLKO i WYŁĄCZNIE o wszystkim czego dotyczy konsol i gier na nich.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Część pierwsza i trzecia jak najbardziej.
Dwójka była cholernie nudna i monotonna.

Mam tylko nadzieję, że zobaczymy taką edycje u nas w Polszy, w cenie nie większej niż 210,00zł. ; )
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Odp: Nadchodzi Ultimate Far Cry Compilation?

Tylko w 3 grałem. A tak wogóle to 2 to chyba zupełnie inna gra?

Wysłane z mojego GT-I9300
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
News jest pisany przez kolesia siedzącego w "PSX Extreme" - A jak wiadomo, Oni piszą TYLKO i WYŁĄCZNIE o wszystkim czego dotyczy konsol i gier na nich.
Ah, to było kopiuj-wklej :) Jeśli tak to przepraszam :p
 

Do góry Bottom