Nadmiar gotówki.

Galaxy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jako że to mój pierwszy post na tym forum witam wszystkich bardzo serdecznie :)

A teraz do sedna. Były święta i wpadło troszkę zielonych do mojej "świnki" :D i zacząłem się zastanawiać na kupnem jakies nowej konsoli tylko że nie mam zielonego pojecia co dziś opłaca się kupić. Aktualnie posiadam tylko konsole Playstation 3. Rozmyślałem nad kupnem do niego X360 (na pewno większość z Was mi go poleci z wiadomych powodów) ale myślałem także nad jakąś małą konsolką, np. PSP albo 3DS ( efekt 3D bez okularków może byc ciekawy :p ) ale również przyszedł mi do głowy pomysł z iPod'em Touch 4G (przemawia do mnie cena gier) ale czy taki "konsolotelefon" (który i tak nie dzwoni) da sobie rade jako konsola do gier? A może wogole coś innego, czego nie wymieniłem powyżej?

Bede bardzo wdzięczny za każdą pomoc, rade. Prosilbym tylko o podanie konkretnych powodów do danej konsoli.
Pozdrawiam :)
 

S3bastian

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jeśli bardzo chcesz przenośną konsole to poczekaj jeszcze troszeczkę na PSP Vita. Ja będąc na twoim miejscu kupił bym XBOX360 dlaczego? A dlatego że wychodzą fajne gierki niektóre z nich możną dostać tylko na tą konsole (np. Forza). Fajna gra na LIVE z przyjaciółmi i moim zdaniem najwygodniejszy Pad na rynku który możesz oczywiście również podpiąć do PC.
 

dennykropka

Użytkownik
Użytkownik
Ja posiadam iphonea 4s i IPADA i polecam te sprzęty. Setki gier, niektóre 2d a wciąga jak cholera (np. Plants vs zoombies, angry birds czy cut the rope). Wiadomo moim zdaniem jak masz wiecej kasy to opłaca sie kupić iphonea bo to jeszcze telefon a nie sam iPod do muzyki i gier.
Co do grafiki to nie wiem jak na ipodach jest ale na iphonie 4, 4s i iPadzie trzyma poziom. Zobacz na yt na takie tytuły jak dead space 2, infinity edge, niedawno gta 3 wyszło;)


Sent from my iPad using Tapatalk
 

ZdunekPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja posiadam iphonea 4s i IPADA i polecam te sprzęty. Setki gier, niektóre 2d a wciąga jak cholera (np. Plants vs zoombies, angry birds czy cut the rope). Wiadomo moim zdaniem jak masz wiecej kasy to opłaca sie kupić iphonea bo to jeszcze telefon a nie sam iPod do muzyki i gier.
Co do grafiki to nie wiem jak na ipodach jest ale na iphonie 4, 4s i iPadzie trzyma poziom. Zobacz na yt na takie tytuły jak dead space 2, infinity edge, niedawno gta 3 wyszło;)


Sent from my iPad using


A jeśli uzywasz iPhona do gier jak sprawuje się żywotność baterii ? Ile Ci wytrzymuje przy graniu non stop ?

Co do tematu,oblookaj PS Vita

Sent from my GT-S5830
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
A ja tobie nic nie polecę co do konsol przenośnych.
Iphon - 2 kafle za sprzęt który będzie stary po pół roku bo wyjdzie nowy iphon 5 G!! ;x
ps vita - podobno ta sama grafa co na konsolach stacjonarnych, ale cena 1,2 tysiąca plus gry za 200zł - HAHAHAAH
kup xboxa jeśli chcesz piracić, a tak to ps3 styknie. Wszyscy wychwalają super xbl ale myślę że nie warto kupować drugiej konsoli tylko dla tego.
 

mckaczka

Banned
Iphon - 2 kafle za sprzęt który będzie stary po pół roku bo wyjdzie nowy iphon 5 G!! ;x
@ Nie wiem czy wiesz,ale żeby mieć iphone nie musisz mieś 2k;)Ip 3g kupisz teraz za jakieś 400-500 3gs jest trochę droższy.


A co do głównego tematu to również po świętach miałem nadmiar gotówki i kupiłem xbox 360(mam jeszcze ps3).Ipoda miałem ale wg.mnie gry są za słabe a wyświetlacz za mały oprócz angry birds,cut the rope fruit ninja to nie ma sensu....Teraz mam Galaxy s i również android nadaje się tylko do gier wymienionych wcześniej + gry hd od gameloftu(aphalt 6 itp.).
Ja na twoim miejscu kupił bym xboxa 360 albo psp a jeżeli więcej kasy to poczekać na PSV;)
 

Kuba5522

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym polecał Xboxa 360 exy + multi,i jak nie masz to może jeszcze jakiś smartfon z androidem?
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
@ Nie wiem czy wiesz,ale żeby mieć iphone nie musisz mieś 2k;)Ip 3g kupisz teraz za jakieś 400-500 3gs jest trochę droższy.
Co jak co ale ja mówię o sprzęcie nowym, nie używanym.
 

dennykropka

Użytkownik
Użytkownik
Na 3G nie pograsz w nowsze gry. Co do bateri to nie powiem ci dokładnie bo mam go dopiero od tygodnia i jeszcze nie zdarzyło mi sie na nim bez przerwy pociskac. Ale kolo 4-5 myśle ze spokojnie wycisnie, zależy tez od gry bo 3d dużo wiecej zrzeraja.

Nistety inni maja racje jak chcesz grać na iphonie to kwota powyzej tysiąca powinnla być. Bo tyle kosztuja modele iphone 4 i drozszy 4s.
Co do piracenia to tez mogę cos wtracic ze robi sie jailbreak za darmo nie tracąc gwarancji który pozwala bez problemów wgrywac gry pirackie.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

mckaczka

Banned
Iphone/tel z zndroidem=telefon+gry
psp psv=konsola przenośna
xbox 360=konsola stacjonarna

Musisz się zastanowić czego potrzebujesz telefonu +nieskąplikowne gry ,czy konsoli przenośnej czy konsoli stacjonarnej.Pamiętaj że konsola służy do gry a nie telefon też szukałem telefonu zapłaciłem dużo podczas gdy w szufladzie leżało psp (warte 300zł a nie da ci tego naet ip 4s za 2k) które oferuje nieporównywalnie lepsze gry/grafika niż telefon.
 

Galaxy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiedzmy wiec ze zdecydowałem sie na x360. Ale mam teraz takie pytanko z innej beczki? Kupic konsole jak najszybciej czy moze poczekac na jakies zeszloroczne wyprzedarze ? Ostatnio w wiadomosciach ogladalem, że sprzęt ma podobno stanieć w 2012 ale czy ceny x360 także mogą iść w dół, poczekać na te "spadki"? Co radzicie ?
 

mckaczka

Banned
heh;)
Ja zbytnio nie wierze w jakieś obniżki ceny sprzętu,nie ma na co czekać.Poprostu przeglądasz gazetki na stronach sklepów(np. real,tesco,media,saturn itp.)Znajdujesz promocje typu xbox 4gb za 699zł albo jak ja xbox 4gb +3gry(forza 3,halo 3,tom clanys) za 749zł i jeszcze była promocja za każe 100zł dawali 10zł czyli wyszła mnie 680zł:D
 

Galaxy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A można wiedzieć w jakim to mieście są takie dobre ceny ? :D
 

mckaczka

Banned
heh;)
xbox 4gb za 699zł albo jak ja xbox 4gb +3gry(forza 3,halo 3,tom clanys) za 749zł i jeszcze była promocja za każe 100zł dawali 10zł czyli wyszła mnie 680zł:D
xbox 4gb za 699zł był w Tesco a za 749zł+bony w realu Tychy.Musisz poczekać na nowe gazetki i kupić;)
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szukaj na allegro jesli chcesz zyskac kilka zielonych ... Dobrą premke/elitke kupisz za 700-1000zł. Wiec to nie duzo jak na nowy sprzet . Jezeli zalezy ci na wygladzie no to zostaje slimka ...

Wysłano z Wildfire S .Quaunt
 

Do góry Bottom