nadpisane postępy w grze

gabi

Świeżak
Świeżak
Cześć , otóż przez przypadek zamiast wczytaj grę wcisnęłam nowa gra i oczywiście podmieniło mi zapisaną grę. Synchronizacja z chmurą spowodowała , że zamiast starego pojawił się nowy save z postępem 0% :( czy jest możliwość odzyskania starego "save" ? Dziwi mnie to, że po zalogowaniu sie na konto outlook w zakładce xbx one osiągnięcia są takie jak przed "wpadką" ...
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co wy macie z tymi osiągnięciami. Osiągniecie raz wbite zostaje na koncie dożywotnio. Postęp straciłeś i nic nie da się zrobić, ja gra ma sloty to polecam robić kilka zapisów.
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Synchronizacja z chmurą spowodowała , że zamiast starego pojawił się nowy save
Niby jak? Nowy save pojawia się na HDD, a potem może być ewentualnie przesłany do chmury, ale da się to zablokować. Dane są przesyłane podczas wychodzenia z gry (a gdy ktoś wychodzi brutalnie to może i potem). Teraz pewnie już po zabawie.

Odzyskanie save jest możliwe, ale to czysta teoria, wartość tego jest minimalna. Zapłać Microsoftowi 10 mln $ to jakiś pracownik poszuka tego save na dysku chmury, są szanse że dane nie są nadpisane (jedynie nieistotna część tytuł itp). Taniej będzie poszukać na swoim HDD, ale też koszmarnie drogo (bo pewnie programy z PC nie działają).
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powinna być historia zapisów na dysku konsoli do 3 wstecz a na serwerze najnowszy wtedy wracasz do poprzedniego gdy musisz. Niestety inżynier programista myślał o koziej dupie i tego nie zaimplementował. To logiczne że nadpisuje plik w końcu ten na konsoli jest nowszy niż ten w chmurze. Jak się coś spartoli to najlepiej w trybie offline usunąć zapis z dysku odpalić grę online i poczekać aż się pobierze z chmury nasz poprzedni zapis.
 

Do góry Bottom