Nagrane przez IMG Burn !! POMOCY !!

kubcia67

Użytkownik
Użytkownik
Witam , nagrywałem grę pod LT 3.0 wszystko zrobiłem tak jak trzeba , ładnie przeszło przez abgx jest to gra XGD3 , tylko zapomniałem ustawić book type w img burn , czy coś może się stać , czy gra będzię działać ?
 

akwarium25

Banned
jak nie masz ihas liteona daruj se imgburn. jak masz lt 3.0 skan abgx 360 na ustawieniu autofix level 3. po skanie wlacz clona cd nagrywanie z pliku .dvd i szybkość 2.4x i bedzie śmigać.
 

kubcia67

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem tak , przepusciłem przez abgx na autofix level 3 wszystko ladnie poszło , nagrałem przez IMG Burn prędkość 2,4x wszystko jak cacy , tylko zapomniałem ustwić book type , a co do napędu w xboxie to mam lite on (2 żółte kabelki) .
 

wochu24

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrane przez IMG Burn !! POMOCY !!

To,nagrywaj. Jak nie pójdzie to następnym razem zmienisz. 10zl,zamiast 100 to chyba norma,:)
 

kubcia67

Użytkownik
Użytkownik
Już nagrałem , tylko boje się wsadzić do xboxa , nieczego mi nie popsuje w oprogramowaniu ?
 

akwarium25

Banned
wsać zobacz co się stanie to upragrade dahsa jak masz stary jakie masz lt i jaką gre nagrywasz?
 

kubcia67

Użytkownik
Użytkownik
Już wsadziłem , ładnie fajnie szybko wszystko działa :)) , już wiem na przyszłość jak nagrywać gry , tylko minus taki że to angielska wersja ;/ i nie ma polskiego .
 

Do góry Bottom