Nagranie Obrazu ISO.

Golin100

Świeżak
Świeżak
Ostatnio ściągnąłem sobie Red Dead Redemption Undead Nightmare i próbowałem nagrać na DVD+DL. Niestety zakończyło się to niepowodzeniem.
Od kiedy miałem Windows'a XP to nagrywał normalnie, ale kiedy kupiłem Windows'a 7 to już pokazuje mi się jakiś błąd. Za każdym razem kiedy próbuję nagrać grę np. NFS SHIFT to wyskakuje błąd.



I tak przez około 4 min.



Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co widzę to masz źle ustawiony sektor musi być taki 1913760
 

hashpl

Banned
napewno to nie przez to bo ze zdjecia widac ze kolega nagrywa pliczek .DVD a tam juz jest ustawiony layerbreak, dla pewnosci otworz ten plik .DVD notatnikiem i zobacz czy masz ustawiony taki layer jak kolega horacy napisal
 

Golin100

Świeżak
Świeżak
Ok. Zaraz sprawdzę.
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Jak będziesz miał ustawiony taki sektor to będziemy szukać innej przyczyny
 

Golin100

Świeżak
Świeżak
LayerBreak=1913760
R.D.R-UNDEAD.NIGHTMARE-SKILLED.iso
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Wiem jaki to błąd i czym jest spowodowany, ale nie napiszę Ci tego. Naucz się używać funkcji szukaj, bo takich tematów były już setki, a nikomu nie chce się pisać codziennie tego samego!
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
A jak masz podane w programie ImgBurn sprawdzałeś ??
 

Golin100

Świeżak
Świeżak
Wiem jaki to błąd i czym jest spowodowany, ale nie napiszę Ci tego. Naucz się używać funkcji szukaj, bo takich tematów były już setki, a nikomu nie chce się pisać codziennie tego samego!

Szukałem i nie znalazłem...

kur...de... Sreberko proszę cię. Napisz jaki to błąd.

A jak masz podane w programie ImgBurn sprawdzałeś ??
Horacy, jak to sprawdzić ?
 

Golin100

Świeżak
Świeżak
XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360[imgburn]-i-o-error-info-pierwszy-post-wa%AFne-5955-120.html
Znalazłem tylko tyle, ale dalej nie wiem co robić !
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik

Golin100

Świeżak
Świeżak
O.K. Znalazłem. Temat zamknięty. Pozdrawiam...
 

Do góry Bottom