Nagrywanie dema pobranego z sieci

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
acha jeszcze jedno jak nazwac plyte???Czy musze ja jakos nazywac???BO gdzies tam czytalem zeby ja nazwac resident Evil 5 demo.iso???
Może być nazwa standardowa, więc nie musisz zmieniać nazwy na "resident Evil 5 demo.iso"

Staraj się używać "ogonków" bo wyrośnie z ciebie analfabeta(nie jest to złośliwość, a rada) i nie pisz postów pod postem. Jest coś takiego jak Edycja.
 

kichy

Użytkownik
Użytkownik
No i Kupa niedziała 4 płyty zmarnowane ja nie kumam co robie żle:(Nie iwem moze w nero cos zle zaznaczam.Kurcze gry wypalam na xa bez problemu a głupiego demka niepotrafie:((No bo chyba nie muszę mieć konta na Japonię?Ja wogóle nie jestem podpięty do liva a moze dlatego niec dziala ze ja mam ten folder Content z dużej litery????Wymiekam:(((
 

cage900

Banned
Użytkownik
a jesli pobrane demo jest w formacie ISO, to w jaki sposób wypalic kilka takich demek na jedna plyte DVD?

Obraz plyty w daemon toolsa , skopiuj sobie pliczki a pozniej sparuj z nastepnym demami i nagraj///Piri
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
jak jest w .iso to winrarem można wypakować to .iso do folderów
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
a jesli pobrane demo jest w formacie ISO, to w jaki sposób wypalic kilka takich demek na jedna plyte DVD?

Obraz plyty w daemon toolsa , skopiuj sobie pliczki a pozniej sparuj z nastepnym demami i nagraj///Piri
Ja robię tak:
1. Montuje obraz w jakimś programie
2. Kopiuje zawartość obrazu
3. Nagrywam według poradnika na pierwszej stronie
 

papryk56

Świeżak
Świeżak
Może ktoś dokładnie powiedziec jak to zrobic? Oczywiście z tym formatem ISO. Oczywiście brawo za tutek! Jedno demo pobralem w innym formacie i dziala , a w formacie iso , nie...
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
No przecież eXtrim napisał jak można to zrobić - żadnej filozofii tu nie ma.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
siemka. mam takie pytanko : czy takie plyty z demkami tyraja laser w konsoli ???
moze troche glupie pytanie ale sie zastanawiam wiec prosze o pomoc
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Każda płyta tyra napęd, czy to jest oryginał, czy płyta z demami - normalna sprawa.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Może ktoś dokładnie powiedziec jak to zrobic? Oczywiście z tym formatem ISO. Oczywiście brawo za tutek! Jedno demo pobralem w innym formacie i dziala , a w formacie iso , nie...
Zainstaluj Winrar-a. Jak masz zainstalowanego Winrar-a to kliknij ten plik ISO prawym przyciskiem myszy i wybierz wypakuj pliki (jak tego polecenia nie bedzie to wez kliknij otwórz za pomocą i z listy wybierz Winrar, teraz powinno być to polecenie) Wypakowany plik Dema na Xboxa 360 z ISO powinien wyglądać tak:
content/0000000000000000/45677896/00080000/23657F985H43E573296HFI654389J5432176T89654
 

lasyk

Banned
Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Ktoś wcześniej napisał, że na nieprzerobionej konsoli można odpalić tylko 4 dema pobrane z sieci. Czy ktoś może potwierdzić tą informacje? Mam nadzieję, że to nie jest prawda.

Pozdrawiam.
 

tomasz0992

Użytkownik
Użytkownik
Nie.. dema mozna nagrywac tyle ile ci się ich zmieści na plytke.
 

lasyk

Banned
Użytkownik
Mam mały problem. Pobrałem demo Turoka i po wypakowaniu ujrzałem tylko plik gry. Nie było folderu o nazwie np. 434D87E2 czy np. 4E4D87E6. Wie ktoś o jakiej nazwie mam stworzyć folder konkretnie do tej gry? Czy może nie ma to znaczenia i mogę nazwać folder jak chcę? Proszę o pomoc.
 

unnamend

Użytkownik
Użytkownik
dlaczego jak nagram demo na płytę to nie kopiuje mi się ono na dysk konsoli? ; ((
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a dlatego ze MS tego nie przewidzial.... wg nich powinienes sciagnac demo z XBL bezposrednio na dysk - a to ze sie da nagrac na cd-dvd to po prostu male niedopatrzenie z ich strony :)
 

lasyk

Banned
Użytkownik
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na temat mojego problemu niech da jak najszybciej znać.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
lasyk
a jak sie nazywa plik gry? wrzuc jakis screenshot jak to wyglada
 

lasyk

Banned
Użytkownik
Plik gry nazywa się następująco: 274B2DFE3FF73221C5517515036928648A8C889D42

Kiedy wypakowałem grę to była ona w folderze o nazwie którą ktoś tam sobie wymyślił. Folder był chyba nazwany adresem jakiejś strony internetowej i w tym folderze był tylko plik gry i nic więcej. A przecież żeby nagrać to musi się gierka znajdować się w folderze o odpowiedniej nazwie ( przypisanej danej grze ) tak jak podałem wyżej np. 434D87E2
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
kurde nie ma pojecia;)
sprobuj pod byle nawza moze pojdzie
szukalem tego dema w sieci ale jakos go nie widac...tak to bym sciagnal i bysmy widzieli
 

lasyk

Banned
Użytkownik
ok już chyba znalazłem :) folder ten musi nosić nazwę 425687D7.
 

Do góry Bottom