Nagrywanie FIFA 13 i PES 13

arosz88

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
a mam jeszcze pytanko jesli bede używać platinum to musze modyfikować pod nią nagrywarke ihas-a
 

aro1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nagrywarka ihas 124 b zmodyfikowana , Lt 3.0 , verbatimy , nagrane wedug poradnika , fifa staje przy instalacji na 48 % i brudna płyta itp, a podczas grania wywala z gry - płyta nieautoryzowana. jeszcze jedno w ImgBurn w booktype nie mam opcji "Dvd + r dl media EEPROM" tylko "Dvd + r dl EEPROM" czy ma to jakieś znaczenie czy cos mam żle ustawione ? Help.
 

Kosmas

Świeżak
Świeżak
U mnie jak narazie sprawa została rozwiązana. Od ładnej godzinki gram w końcu w fife :) Sprawa tkwiła w niesłowności osoby, która sprzedała mi napęd. Nie został on po prostu sflashowany. Po flashu wszystko ładnie się nagrało.
 

drdude

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
super ja wypalam zwykłą nagrywarką i wszystko śmiga
 

meniek87

Świeżak
Świeżak
A ja mam problem bo ściągnęłem Fife od SRT i plik który wypakowałem nie mieści mi się na płytę 8,5 bo plik ma 8,7 co mam z tym fantem zrobić?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Info Poradnik masz w dziale ISO -->Artykuły.
Ile razy będziecie pytać o to samo?

 

lukasz285

Świeżak
Świeżak
witam

witam nagralem fife zwykla nagrywarka i wyskuje blad nieobsugiwana plyta do tego nie mam pretensji. Ale wczoraj przeczytałem ze pesa mozna nagrac zwykla nagrywrka i smiga bez problemu nagrywalem go na verbatimie wedlkug poradnika z tego forum i wlaczajac go na xbox juz myslem ze wszytko hula gdy wyskoczyl obrazek konami a tu nagle wyskoczylo wyczysc plyte mieka sciereczka co zrobic mam jeszcze jedna plyte verbatim a zepsulem juz 3 na fife i pesa a nie usmiecha mi sie wydawac sobie od tak 5,50 na plyte
 

kylex

Użytkownik
Użytkownik
Mam analogiczny problem jak aro1977, może coś podpowiecie?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Z tego co czytałem(być może się coś zmieniło) to PES-a,trzeba odpalać poprzez Trick z Mp3.Ale mogę się mylić.
 

danielbb

Świeżak
Świeżak
witam, mam problem z nowymi grami, fifa 13 i pes 13. płyty verbatim nagrywane ihasem, lt 2.0 miałem wcześniej cichą aktualkę i musiałem dogrywać TU, sposób zawsze działał jednak po wgraniu TU do nowego pesa czy fify efekt brudnej płyty, zaktualizowałem na najnowszy dash z pendrive, czyściłem cache itp i nic nie rusza. Jakieś pomysły? Dodam że wgrywałem topologię pod 2.0 i w agbx przy disable writing jest na czerwono topology blank
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja mam pomysł. Najwyższy czas na Lt+3.0 dodać iHas.
Czasy tricków mineły,tak czy siak to nie uniknione,zaoszczędzasz na oryginalnych grach to przynajmniej nagrywarke kup.
 

kylex

Użytkownik
Użytkownik
ja nagrałem ihasem na verbatimie wersję od srt. Mam LT 3.0. Przechodzi test zgodności na 100%. Działać, działa choć wywaliła chyba raz czy dwa błąd ze szmatką po włączeniu. NIE INSTALUJE SIĘ JEDNAK NA DYSKU. Dochodzi do 48% i koniec. Z żadną grą nie miałem nigdy takiego problemu. Sweeterek napisz jaką wersję fify 13 nagrałeś?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
ja nagrałem ihasem na verbatimie wersję od srt. Mam lt 3.0. Przechodzi test zgodności na 100%. Działać, działa choć wywaliła chyba raz czy dwa błąd ze szmatką po włączeniu. Nie instaluje się jednak na dysku. Dochodzi do 48% i koniec. Z żadną grą nie miałem nigdy takiego problemu. Sweeterek napisz jaką wersję fify 13 nagrałeś?
fifa.13.pal.pl.xbox360-srt
 

blueboy90

Świeżak
Świeżak
Fifa 13 instaluje si-nie odpala

Witam o niedawna zaczalem bawic sie w sciaganie gier i wpalanie zwykla nagrywarka. Nagrywarka to: MATSHITA BD-MLT UJ240ES tj. nagrywarka blu-ray. problem pojawil sie pry fifa13, a mianowicie wystepuje standardowy blad ze sciereczka, natomiast gra normalnie instaluje sie na dysku. potrzeba do tego ihasa? i ile takowe urzadzenie kosztuje. prosze o potraktowanie mojego posta delikatnie gdyz jstem totalnie nowy w temacie. pozdrawiam
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak drogi blueboy'u90 potrzebujesz do Fifki Ihasa który wyniesie cię 70-90zł ( ja kupiłem w komputroniku za 80zł niecałe ... więc opłaca się), ponieważ fifka posiada te nowe zabezpieczenia to inaczej jej nie wypalisz jeżeli chcesz pograć ... ja nagrałem ihasem dla kolegi i mówi że nie ma problemu, a wczesniej nagrał normalną nagrywarką i błąd się pojawiał. No niestety ... ale masz taką jednorazową inwestycje na dłużej ... i nie musisz się za przeproszeniem Pierdzielić z tymi sposobami zeby gre uruchomić ... po prostu nagrywasz,instalujesz na HDD i ciorasz do upadłego ... Pozdrawiam !
 

soldierbdg

Świeżak
Świeżak
Witam, a mój problem jest następujący. zrobiłem wszystko krok po kroku z poradnika - X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl . Specjalnie kupiłem wczoraj ihasha 124b do tego płytki Verbatima r+dl 8,5 i przy wybraniu sterowników i tak wywała mi w imageburnie to czy chce nagrać wersje skróconą czy do końca obrazu i w obu gra nie działa poprawnie w 1 dalej ucina 200 mb... w drugim wywala errory na koncu płyty. Co mogłem zrobić źle?
 

gornik75

Świeżak
Świeżak
fifa.13.pal.pl.xbox360-srt ja tesz mam tą wersje wypalam ihas przerobionym płytka werbatim lt3.0 istaluje sie na dysk do 97 i potem przeczyśc płytke szmatką ale grać idzie z płyty ciekawe
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
fifa.13.pal.pl.xbox360-srt ja tesz mam tą wersje wypalam ihas przerobionym płytka werbatim lt3.0 istaluje sie na dysk do 97 i potem przeczyśc płytke szmatką ale grać idzie z płyty ciekawe
weryfikacja w 100%?
 

Michuxfcb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
fifa 13 nagrana ihasem ale konsola się zawiesza jak chcę wybrać szybki mecz , jest na to jakieś rozwiązanie? jakiś patch
 

Do góry Bottom