Nagrywanie gier AP2.5 na LT 3.0

GameOverMan

Świeżak
Świeżak
Cześć,
kupiłem konsolę XBOX360 Premium z 2005 roku. Mój dash 2.0.16203.0.
Konsola kupiona na allegro, sprzedawca zapewniał, że jest LT3.0. Jak można to sprawdzić? Ponieważ nie jestem do końca pewien. Działał mi nowy Tomb Raider, nagrałem go według poradnika pod LT 3.0. :tongue-new:
Mój problem polega na tym, że chcę sobie pograć w Call of Duty Black Ops (to pierwsze), ale nie mam pojęcia jak to nagrać, próbowałem już jakieś 5 razy i żadna kopia nie działa. :lemo:
Gra instaluje się normalnie na pendrive, ale jak próbuję ją uruchomić to wyskakuje taki komunikat:

Próbowałem dogrywać patch do gier z AP2.5, ale nic nie pomogło.
Jeżeli mam LT3.0 to jakie czynności, krok po kroku, powinienem wykonać, aby prawidłowo nagrać tę grę?
Dziękuję, za wszelką pomoc.
Pozdrawiam. :smile:
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Ojj będziesz płakał nad tą konsolą. LT 3.0 nie jest możliwe na napędzie samsung, który posiadasz, chyba że koleś robił spoofa.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A to nie czasem hitachi? Wtedy jest wymagany ihas

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

rufus282

Banned
Użytkownik
Pierwszy Black ops był jeszcze w XGD2 tylko z tablicami AP.2.5. Więc powinien działać. Przypuszczałeś przez ABGXa?

Wysłane przy pomocy palcy.
 

GameOverMan

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedzi. Faktycznie posiadam napęd samsung, w ogóle działają na nim gry z AP2.5?
Grę przepuszczałem przez ABGX, dogrywałem przez Xbox Backup Creator patch, nie działa.

Kiedy uruchamiam Xbox Backup Creator to wyskakuje błąd: Error Initializing ASPI or SPTI interface. Klikam OK.
Program uruchamia się i dalej już jest niby wszystko OK. Dogrywam patch XGD2.COD-BO.COD-MW2.Halo-Reach.top.data.v1.
Tutaj logi:
====================================================================
Xbox Backup Creator v2.9 Build:0350 By Redline99

Error Initializing ASPI or SPTI interface
Injecting Sector
Xbox Format Version = Xbox360
AP25 Sector file injected at LBA sector 129808
====================================================================

Gra nie działa, dalej jest to samo. Jak przepuszczam obraz gry przez ABGX z Disable Writes to pokazuje coś takiego:


Moja nagrywarka to TSSTcorp CDDVDW TS-L633B.
Nie ustawiałem Booktype. Powinienem ustawić? Jak tak to w zakładce Samsung?
Proszę o pomoc, zaraz jeszcze przepuszczę płytę przez ABGX.

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

 
Po co ty dogrywasz takie coś do xgd2? Jak masz lt 3.0 skanujesz abgx 360 z ustawieniem autofix level 3 i nagrywasz. Xgd2 nie trzeba wogule skanować tego(skanujesz xgd2 z ap25 tylko).Video i V0 na czerwono obraz do kosza.
 

GameOverMan

Świeżak
Świeżak
Nagrywałem wcześniej bez patcha i to samo było. Mam napęd samsung i dash 16203 więc chyba nie mam LT 3.0.
To już drugi obraz wcześniej miałem inny.
 
A masz tam lt 2.01?Napęd fabryczny? Jak masz takie lt nie ważne pod jakie lt nagrywasz powinno działać.
 

Do góry Bottom