Nagrywanie gier, błędy na błędach....

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kazkoliber

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
problem z którym się zwracam jest na ogół głupim problemem, bo po tylu operacjach, które wykonałem powinno wszystko działać.
Czytając na necie przeróżne problemy związane z nagrywaniem płyt stwierdziłem, że tylko jednego nie spróbowałem, mianowicie nie kupiłem płyt Verbatim, a więc od początku... kupiłem Liteon iHAS124 B na wszelki wypadek zainstalowałem ponownie softa BurnerMaxa, program do nagrywania mam IMGburn z ustawieniami takimi jak zalecają i nic... Gdy nagram grę w tym przypadku już próbowałem f1 2012, dragons dogma, angry birds żadna z tych gier nie działa. Przy Angry birds i f1 2012 pisze mi że musze zaktualizować konsole (mam Lt 3.0) w abgx360 jak sprawdzałem obrazy gier to wszystko wyszło na zielono, a w przypadku dragons dogmy nie da się nagrać na dysk, a jak gram z płyty to po "prologu" wyskakuje błąd, że płyta jest uszkodzona czyli taki standardowy błąd.

Prosze o pomoc w tym przypadku, jutro będe jeszcze próbował nagrywać na verbatimach i się okaże.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wgrałeś soft do Ihasa pod odpowiednie media id płyty?
 

kazkoliber

Użytkownik
Użytkownik
Przy wgrywaniu softu ściągnąłem tak jak w instrukcji plik w nazwie modelu napędu czyli coś takiego ATAPI_iHAS124_B_AL0S.bin

Jeżeli możesz to powiedz mi jak się tego media ID płyty wgrywa, bo być może jesteśmy na dobrej drodze rozwiązania tego problemu.
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Masz wgrane FW pod Verbatimy, nagraj na Verbatimie i po sprawie. I tak piracisz, więc daj 2-3zł więcej i będziesz miał pewność i jakość.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom