Nagrywanie gier LT3.0 zwykłą nagrywarką !!!!

tomc1oo

Świeżak
Świeżak
Witam :) mam pytanie , gdyż mam xbox 360 z Lt 3.0 . kiedyś posiadałem nagrywarke IHAS i nagrywałem bez problemu . ale coś słyszalem że jest możliwość nagrywania gier zwykla nagrywarka jedynie nie bedzie mozna ich zainstalować na dysku :) Dawno już nie nagrywałem nic i mam pytanie czy jest możliwość nagrania Fify 16 zwykła nagrywarka i przez jakie programy mam grę przeskanować sorki za banalne pytania ale już z ponad rok nie nagrywalem nic i mogło sie coś pozmieniać :p dzięki z góry za pomoc
 

Mychabc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fifa 16 ma zabezpieczenie CIV. Ja nagrałem zwykłą nagrywarką lecz przed odpaleniem trzeba tricku z .mp3
Przepuść obraz przez ABGX360 ustawionego pod LT 3.0
Aktualizacja oprogramowania Nagrywarki
Pobierz burnermax payload tool, wsadz płytę do nagrywarki odpal Burnermaxa i przepuść płytę. Powinno zadziałać jeśli burnermax obsługuje Twoją nagrywarkę. Jeśli tak to nie wyłączaj programu, odpal Imgburn i płyta powinna być powiększona z ok. 8,5 do 8,7 GB i możesz nagrać bez błędu i tuscane czy overburn

a i polecam Verbatima bo tym sposobem też nagrywałem FIFE 16 zwykłą nagrywarą na płycie Esperanza, wszystko śmigało, nawet zainstalowałem na HDD gierkę ale po paru dniach komunikat o szmacie ale napęd płyte widział jako uszkodzoną
 

Do góry Bottom