Poradnik Nagrywanie gier pod LT 2.0

orxech

Użytkownik
Użytkownik
Gry XGD2 - Abgx360 (Ustawienia Abgx'a: http://xboxforum.pl/artykuly-31/[t...ja-3-a-120365/ ) --> ImgBurn

brak odnosnika do tego !!! mogłby to ktos zauktalizować ?!

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

PiotrekNocekXBX

Świeżak
Świeżak
Jakie ustawienia pod nagrywanie gier XGD3 i XGD2 na LT 2.0
Ustawienia typu SmartBurn, OverSpeed itd.

MrKazuya

Świeżak
Świeżak
Witam jestem "swiezak" ma ktos moze jakis wideo poradnik jak nagrywac?:D

PITER-POL

Użytkownik
Użytkownik
Zaktualizujcie to, bo Fify 14 PL PAL nie chce nagrać w LT 2.0. Nie odczytuje dysku, a zawsze było w porządku. Niestety poradnik jest przedawniony.

Rayoggy

Świeżak
Świeżak
Mam problem z nagraniem gry z ap 2.5 na lt+ 2.0. Robię tak jak w tym poradniku i gdy włączam grę jest napisane, że płyta jest nieobslugiwana.

Wgrywam topologię tą: XGD2.COD-BO.COD-MW2.Halo-Reach.top.data.v1.rar

Ktoś pomoże?

// Ta topologia działa tylko dla gier:

Call of Duty: Black Ops,

Call of Duty: Modern Warfare 2,

Halo: Reach.

Jak sama nazwa wskazuje, no ale ktoś pisząc poradnik tego nie sprawdził.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Dodałem sposób na przygotowanie nagrywarki pod konkretne płyty. Jeśli dokładnie dostosujesz się do moich sugestii w poradniku, nie będziesz miał już problemów z nagrywaniem.

Poradnik został zaktualizowany. Proszę zapoznać się z treścią całego poradnika, dlatego że pojawiło się kilka nowych informacji (odnośnie ustawień dla danych płyt - co słusznie zauważył -=SETH=-, pamięci podręcznej konsoli, instalacji gry na dysk). Aktualizacja z dnia 18 lipca nie zawiera wszystkich nowych informacji. One są umiejscowione w odpowiednich miejsca poradnika. Jeżeli czegoś w poradniku brakuje, proszę o prywatną wiadomość.

wojtaszek_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z save'ami w Fifa 15. Nie zapisuje się kariera - po po meczach sparingowych. Niby się pokazuje ikonka autozapisu ale zawsze mi wraca do meczu z 13 sierpnia.
Gra odpala się z dysku, nagrywane BurnerMax Verbatim.

sitte

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem konsolę ale nie wiem czy jest lt2 czy lt3. Gry które dostałem z konsolą pracują dobrze. Gry które nagrywam według tutoriala dla LT3 nagrywają się prawidłowo, przechodzą weryfikację ale w konsoli pojawia się komunikat o ściereczce i żadna z 4 wypalonych płyt nie pracuje. Konsola czasami próbuje coś czytać, niby nawet uruchamia grę (pokazuje się komunikat o kinekcie) ale zaraz potem błąd ściereczki. Wszystkie nagrane gry przeszły weryfikację na abgx, nagrane na nośniku RIDISC (podobno bardzo dobre, choć mało popularne). Stąd mam kilka pytań zanim zacznę nagrywać kolejny płyty.

1. Czy da się stwierdzić czy działająca płyta jest nagrana pod lt2 czy pod lt3? Jeśli tak to jak?
2. Czy dobrze rozumiem że topologia dotyczy tylko gier XGD3? XGD2 nie ma topologii?
3. Jeśli mam rację w punkcie 2 to gry XGD2 przygotowuje się i nagrywa tak samo pod LT2 jak i pod LT3? Jeśli nie to prosiłbym o wskazówkę bo chyba nie rozumiem w którym miejscu jest różnica?

Z góry dziękuję za wszelka pomoc.

bnmbnm7

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten sam problem co użytkownik sitte tyle ze ja nagrywałem na plytach verbatim i nagrywarką ihas. Grę (Nike+ Kinect Training) z topologia LT3.0 przepuszczoną przez ABGX, pod kinect wczytuje ekran z kinectem i bład z miękką szmatką (na innej konsoli phat ta sama płyta działa normalnie), druga sytuacja nagrałem z topologią Lt 2.0 jest ta sama sytuacja ekran z kinect i po chwili wyskakuje komunikat tyle że " Nie można autoryzować dysku". Konsola Xbox 360 Slim 250gb i nie wiem dokładnie która przeróbka. Jeśli ktoś może coś pomóc z góry dzięki :)

adam9512

Świeżak
Świeżak
panowie a ja mam problem ponieważ gre któa chce sobie nagrać rayman ma ponad 8,5 gm coś trzeeba zmienić ? żeby nagrać na 1 płie x posiadam po lt2.0 a gra jest już pod gdx3 ale przerobiłem już ja na gdx2.0

Do góry Bottom