Poradnik Nagrywanie gier pod LT 2.0

Raynaldo

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy jest jakaś możliwość sprawdzenia oprócz weryfikacji w imgburn czy nagrana płyta jest kopią 1:1 ? Jest to gra XGD2

Eyesore

Użytkownik
Użytkownik
Hej. Też chciałbym nagrać płytę xbd2 pod xbox lt 3.0. Ostatnio jedną płytę już nagrałem (7,30) i działa, ale nie można jej zgrać na dysk. Możesz mi wysłać link do przepisu?? Pozdro

Ultran

Świeżak
Świeżak
Siemanko.
Ostatnio nagrywałem GoW3 pod LT2.0 i śmiga ładnie natomiast Far Cry 3 czy Tomb Rider wymaga aktualizacji ( mója dash 2.0.13599.0). I pytanie moje jest następujące. Czy po aktualizacji ucieknie mi przeróbka? Jeżeli tak można zrobić downgrade do tamtego z przeróbką? Wiem że powinienem mieć LT 3.0 ale chce mieć LT 2.0.

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko.
Ostatnio nagrywałem GoW3 pod LT2.0 i śmiga ładnie natomiast Far Cry 3 czy Tomb Rider wymaga aktualizacji ( mója dash 2.0.13599.0). I pytanie moje jest następujące. Czy po aktualizacji ucieknie mi przeróbka? Jeżeli tak można zrobić downgrade do tamtego z przeróbką? Wiem że powinienem mieć LT 3.0 ale chce mieć LT 2.0.
Na forum jest temat "Czy przeróbka usunie mi przeróbkę?". Podałbym link ale piszę z Tapatalka.

artur281

Świeżak
Świeżak
problem z lt 3.0 na 2.0 a win 7 64 bit

Witam forumowiczów. Mam problem ze swoim windowsem a dokładniej z systemem 64 bit-owym. Nigdzie nie mogę znaleźć programu pat***ącego z lt3 na 2 na mój system. Czy ma ktoś może takowy program lub wie w jakim dziale go znajdę to będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję.

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Witam forumowiczów. Mam problem ze swoim windowsem a dokładniej z systemem 64 bit-owym. Nigdzie nie mogę znaleźć programu pat***ącego z lt3 na 2 na mój system. Czy ma ktoś może takowy program lub wie w jakim dziale go znajdę to będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję.
Możesz uźyć wersji 32 bit. 64 jest kompatybilny z 32 ale tylko w jedną stronę.

albertototo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niestety nie znam na to odpowiedzi..Jednak chętnie bym Ci coś pomógł jakbym ją znał. Ja to właśnie dzięki temu forum ale i także youtube nauczyłem się nagrwyać gry właśnie pod lt 2.0 : D na początku nie było lekko i były metody prób i błędów a teraz widzę jakie to proste było ha

Do góry Bottom