Poradnik Nagrywanie gier pod LT 2.0

Raynaldo

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy jest jakaś możliwość sprawdzenia oprócz weryfikacji w imgburn czy nagrana płyta jest kopią 1:1 ? Jest to gra XGD2

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak XGD2 to na pewno masz w 100% wypaloną pełną kopię (oczywiście jeżeli nie było żadnych błędów itd.)

GGG205

Użytkownik
Użytkownik
A przy nagrywaniu nie ścina się nic ?

maffioso

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie chodzi o wypalanie kopi na Lt 3.0 gxd 2 czy musze instalowac gry na dysku ? chce grac tylko z plyty mam dysk 4gb

sebeksh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli nie szkoda ci lasera i nie masz możliwości podpięcia pendrajwa to jasne, że możesz.

Eyesore

Użytkownik
Użytkownik
Hej. Też chciałbym nagrać płytę xbd2 pod xbox lt 3.0. Ostatnio jedną płytę już nagrałem (7,30) i działa, ale nie można jej zgrać na dysk. Możesz mi wysłać link do przepisu?? Pozdro

Ultran

Świeżak
Świeżak
Siemanko.
Ostatnio nagrywałem GoW3 pod LT2.0 i śmiga ładnie natomiast Far Cry 3 czy Tomb Rider wymaga aktualizacji ( mója dash 2.0.13599.0). I pytanie moje jest następujące. Czy po aktualizacji ucieknie mi przeróbka? Jeżeli tak można zrobić downgrade do tamtego z przeróbką? Wiem że powinienem mieć LT 3.0 ale chce mieć LT 2.0.

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko.
Ostatnio nagrywałem GoW3 pod LT2.0 i śmiga ładnie natomiast Far Cry 3 czy Tomb Rider wymaga aktualizacji ( mója dash 2.0.13599.0). I pytanie moje jest następujące. Czy po aktualizacji ucieknie mi przeróbka? Jeżeli tak można zrobić downgrade do tamtego z przeróbką? Wiem że powinienem mieć LT 3.0 ale chce mieć LT 2.0.
Na forum jest temat "Czy przeróbka usunie mi przeróbkę?". Podałbym link ale piszę z Tapatalka.

dragon1493

Banned
Przy LT 2.0 jak zrobisz aktualizacje to dostaniesz cicha aktualke, gry bd musial uruchamiac metoda mp3 trick z tego co wiem :)

Zrob aktualizacje LT 2.0 do LT 3.0 :)

Ultran

Świeżak
Świeżak
chyba nie ma sensu z nim nic robić

kamilo19900302

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem z przerobieniem gry Worms: The Revolution Collection. Wrzucam linka ze zdjęciem Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9018ccbd073fa.jpg proszę o odpowiedź co jest nie tak, bo za dużo żółtego tekstu wyskakuje i nie wiem o co chodzi :(

artur281

Świeżak
Świeżak
problem z lt 3.0 na 2.0 a win 7 64 bit

Witam forumowiczów. Mam problem ze swoim windowsem a dokładniej z systemem 64 bit-owym. Nigdzie nie mogę znaleźć programu pat***ącego z lt3 na 2 na mój system. Czy ma ktoś może takowy program lub wie w jakim dziale go znajdę to będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję.

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Witam forumowiczów. Mam problem ze swoim windowsem a dokładniej z systemem 64 bit-owym. Nigdzie nie mogę znaleźć programu pat***ącego z lt3 na 2 na mój system. Czy ma ktoś może takowy program lub wie w jakim dziale go znajdę to będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję.
Możesz uźyć wersji 32 bit. 64 jest kompatybilny z 32 ale tylko w jedną stronę.

kamilo19900302

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich. Mam pytanie, a mianowicie czy tą nagrywarką Liteon iHAS 124 (bulk) ¡ Nagrywarka DVD-RW 24x (S-ATA) | redcoon Polska nagram gry z zabezpieczeniami XGD3 i co oznacza ten "bulk na końcu" Z góry dzięki wszystkim za pomoc, bo niewiem czy zamawiać :(

albertototo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niestety nie znam na to odpowiedzi..Jednak chętnie bym Ci coś pomógł jakbym ją znał. Ja to właśnie dzięki temu forum ale i także youtube nauczyłem się nagrwyać gry właśnie pod lt 2.0 : D na początku nie było lekko i były metody prób i błędów a teraz widzę jakie to proste było ha

marczi1212

Świeżak
Świeżak
Dzięki za wątek. Dopiero zaczynam interesować się tematem, ale widzę, że można znaleźć tu wiele przydatnych porad. Na pewno skorzystam też z tutorialów na Youtube.

Zapraszamy na rewię taniochy http://zielonomi.bloghi.com/ zajrzyj!

Ostatnia edycja:

Ultran

Świeżak
Świeżak
Czy ta nagrywarka jest naprawde kompatybilna z burmermax? http://allegro.pl/nowa-nagrywarka-dvd-liteon-ihas124-sata-xbox360-eu-i5227051123.html Można poprawnie wypalić gry ponad 8GB?

okonix

Świeżak
Świeżak
Mi w programie ABX 360 wyskakuje error że komenda nie może być wykonana nie wiem co robić zamontowałem obraz itd i error...

jary84

Użytkownik
Użytkownik
Czy ta nagrywarka jest naprawde kompatybilna z burmermax? http://allegro.pl/nowa-nagrywarka-dvd-liteon-ihas124-sata-xbox360-eu-i5227051123.html Można poprawnie wypalić gry ponad 8GB?
Można, można, odpowiednie ustawienia i nie najdroższe płyty i będzie wszystko działać.

Wns1337

Świeżak
Świeżak
Przydatna rzecz, szkoda tylko ze dla przerobionych konsol :)

Do góry Bottom