Poradnik Nagrywanie gier pod LT 2.0

Witam.
Mam problem z nagrywaniem gier. Jak nagrywam grę to wszystko jest ok, nagrywa się do 100%, przed weryfikacją otwiera i zamyka się napęd, po czym jakby nie czyta tej płyty i nie może się zweryfikować (na dole jest napis Driver not device i cośtam dalej). Robi się tak trzy razy po czym wyskakuje powiadomienie, jak dam nie, to próbuje ponownie zweryfikować, jak dam tak to po zawodach :)
Pięć płyt już poszło...

Teraz trochę informacji:
Mam starą konsolę LT 2.0 (nie wiem jaki dash). Nagrywarka IHAS 124 E, płyty Verbatim MK-003.
Gry są przerobione XGD3 pod lt 2.0.

Ustawienia:
W EEPROM Utility:
Zaznaczone:Smart Burn i Force Hyper Tuning
Puste: Over Speed Writing i Online Hyper Tuning

W IMGBURN:
- Build -> page 2 -> Read Buffer Size zaznaczone 512 MG
- I/O -> page 2 -> Buffer Size zaznaczone 509 MG (nie mogę na suwaku ustawić 512)
- Write:
- Options -> Calculate Optimal
- Zaznaczone Perform OPC Before Write
- Zaznaczone Verify Against Image File
- Book Type -> Lite On -> Drive (For DVD + R DL Media - EEPROM) -> DVD ROM
- Settings -> Write Speed - Brałam już 4x i 2,4 x i ten sam problem.

Ustawienia wyczytałam na tym forum i zrobiłam tak u siebie.
Nie mam pojęcia o co chodzi, prośba o pomoc. Dodam, że z nagrywaniem gier XGD2 problemu nie było.

BuuMajin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czy dobry temat , wiec. Czy jest możliwość nagranie gier z X1 na płytę ? Chodzi mi o pobrane gry z XBL. Może jest jakiś poradnik co będzie mi potrzebne itd. Druga sprawa coby nie zakładać nowego tematu :) Jest opcja wgrania innego/własnego motywu ? Również jakiś poradnik poproszę.

bodyfit

Świeżak
Świeżak
Dzieki kolego. Juz wiem dokladnie co i jak jednak to bedzie LTU przerobka i w tym przyapdku beda mi dzialc gry zwiazane LT0.2 oraz LT0.3 potwerdzi mi ktos ? . Rozmawialem z chlopakiem z forum dosc kumatym i potwierdzil mi ta inf jeszcze ktos sie pod tym podpisze ? Dzieki z gory

m4verick

Świeżak
Świeżak
Witam,

Verbatimy made in Singapore juz ciezko dostac, macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce w Polsce?
Czy juz na made in U.A.E wszyscy nagrywaja? Jesli tak to prosze o pewnego linka do zamowienia.

Z gory dzieki za pomoc.

domekrap

Świeżak
Świeżak
Ustawione zgodnie z podanym podręcznikiem. Dwie płyty poszły do kosza. Nagrywanie z sukcesem a po włożeniu płyty do konsoli. zero działania.

Nic nie daje to ustawianie. Trzecia płyta do kosza. Trochę za bogato na taka zabawę.

Do góry Bottom