NAgrywanie Gier XGD3 co i jak?

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jestem świeżakiem mam kupować Xboxa. I kilka pytan
1. NA co zwrócic uwagę przy przeróbce? Nie mam zamiaru graćprze live , więc jeśli z banem będzie tańsza to chętnie kupię. Więco jest ważne? Lt-3.0 , wersja dasza? Model stacji dysków?

2.Czy nagram tą nagrywarką gry? : lg hl-dt-st dvdram gsa-h12n?? CZy da się nagrać normalną nagrywarką gry z XGD3 ? BO czytałem że niby się da, jesli ktoś mozę to niech napisze które gry są z xgd3 i co najważniejsze, czy GTA IV jest na XGD2?
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: NAgrywanie Gier XGD3 co i jak?

Zamiast tworzyć kolejny temat, poczytaj troszkę forum. Na prawdę tematów tego typu jest mnóstwo.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Kup konsolę z LT 3.0, gry możesz nagrywać zwykłą nagrywarką ale tych XGD3 nie zainstalujesz na HDD.
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Aha to dobrze, co do dysku, to niestety w tej konsoli co chcę kupić go nie ma. jest to 3 letni jasper w stanie idealnym, z padem, i kablami , z LT-3.0 i pendrive 8 GB zamiast dyski czy karty . Dziękuję

JEszcze jedno. Ixitreme 2.0 LT to jest model tego LT-2.0 / 3.0 ?? I pytanie, to gry XGD3 nagrywać do zapełnienia dysku czy jak? Będzie to działać? Bo piszesz że tak, ja wyczytuję że nie i nic z tego nie wiem.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: NAgrywanie Gier XGD3 co i jak?

Gra się nagra, ale nie do końca. Niektóre tytuły da się przejść bez problemu na takiej płycie inne mogą mieć gdzieś po drodze błąd.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Aha , a w ISOBurn mam error przy wlączeniu Tj w dzienniku wszytko ma ikonkę "i w kółku czyli informacyjna" natomiast jeden wpis ma trójkąt i jest to: Duplex Secure's SPTD Drivers Can have a determinal
effect on drive performance. Co mam robić?
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: NAgrywanie Gier XGD3 co i jak?

Nie wiem po co kombinujesz z różnymi programami. Ma być IMGBurn.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik

Do góry Bottom