Nagrywanie gier Xgd3

formula1998

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanko mam dwie firmy płyt i nie chcę marnować omega i platinum czy gry na nie będą działać
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: Nagrywanie gier Xgd3

Jak dobrze wypalisz to będą.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pewnie. Wgraj do nagrywarki odpowiedni FW pod dane płyty i nagrywaj.
Nie zapomnij odpowiednio skonfigurować IMGBurn.

BTW. Było już z milion razy na forum. Szukaj dokładnie.
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Jak nagrywasz ihasem z odpowiednim firmware to tak,a jesli zwyklą nagrywarką to dobrze nie wróże ewentualnie Platinum choc u mnie po kilku min gry był zawsze błąd ze szmatką,ale jesli juz to próbuj na platynkach:)
 

warczygłoś

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich.

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, jak dobrze nagrać grę xgd3 mając napęd w konsoli Hitachi (lt 2.0) i najnowszy dashboard (16202) oraz zapewne "cichą aktualizację" gdyż przy próbie odpalenia nagranej płyty wg poradnika (abgx, xbc, imgburn) z tego forum konsola żądała połączenia się z usługą XBoxLive i aktualizacji. Po zaktualizowaniu gra nadal nie działa.

Proszę o pomoc, gdyż nie chcę aby świeżo zakupiona nagrywarka stała bezczynnie a i pograłbym sobie w nowości ;-)

PS. Posiadam nagrywarkę iHas 124-19B.

Pozdrawiam.
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: Nagrywanie gier Xgd3

Stosuj się do poradnika "jak nagrywać pod LT2.0" który jest na forum.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
 

warczygłoś

Świeżak
Świeżak
Stosuj się do poradnika "jak nagrywać pod LT2.0" który jest na forum.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
Po zastosowaniu się do poradnika wypaliłem 2k13 (w abgx wszystko na zielono, dograna topologia 2.0, ustawiony imgburn jak trzeba pod ihas). Konsola płytę odczytuje, pokazuje się napis "Uruchom grę" i po wciśnięciu A na sekundę robi się czarny ekran jak by chciało odpalić grę po czym wyrzuca bez żadnego komunikatu do dashboard'a. Jakieś rady?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
jaki dash?
 

warczygłoś

Świeżak
Świeżak
Pisałem 2 posty wyżej - 2.0.16202.0
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
mozliwe ze przez dasha jedni pisza ze kapa z xgd3 jedni ze smigaja wiec moze to jest to dlatego ja nie aktualizowalem i na 15574 wszystko smiga, zobacz kopie ihasem palone
 

warczygłoś

Świeżak
Świeżak
Wypalałem tą płytkę właśnie iHas'em.

Ktoś wie, co zrobić żeby działało?

Dla przypomnienia: napęd Hitachi, dash 16202, posiadam nagrywarkę iHas, po wypaleniu wg poradnika wyrzuca do dash'a
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
mozliwe ze jednak dash zatruwa granie w xgd3 skoro masz kopie ihasem palona w 100% i nie trybi
 

warczygłoś

Świeżak
Świeżak
Zdaję sobie z tego sprawę, ale moje pytanie brzmi, czy w ogóle da radę to obejść tak, aby gry działały. Jeżeli tak do jak to zrobić?

Szkoda zarówno świeżo zakupionej nagrywarki oraz konsoli, na której nie da rady grać w najnowsze gry...
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
jak nic nie pomoże to LT 3.0 nagrywarka się przyda :)
 

warczygłoś

Świeżak
Świeżak
Tylko, że nie do każdego Hitachi już jest 3.0 stąd moje pytanie, co zrobić.
 

nitros5

Użytkownik
Użytkownik
W tym przypadku pomoże tylko i wyłącznie LT 3.0. Sam taki problem miałem, przerobiłem do LT 3.0 (mam Lite-On) i teraz all działa, przez Live da się grać
 

warczygłoś

Świeżak
Świeżak
Dobra, z resztką nadziei na to, że uda mi się jednak pograć w najnowsze gry (mimo odwalenia babola z aktualizacją dasha) rozkręciłem konsolę w celu ustalenia jaki mam model napędu Hitachi bo może da się akurat ten przerobić (wiem, że da radę wgrać LT 3.0 do Hitachi 78/79). Po przeczytaniu naklejki na napędzie wydaje mi się, że mój napęd nadaje się do wgrania 3.0, ale proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie moich przypuszczeń, gdyż nie znam się za bardzo a moja tez może być wyimaginowana z powodu ogromnej chęci pogrania w końcu w jakieś gry XGD3 na mojej konsoli :)

Naklejka z mojego napędu: http://i49.tinypic.com/j9mpvn.jpg

PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZĄ ODPOWIEDŹ!

edit:
Odpowiedź już znalazłem sam, napęd przerobiony. Pytania nie było.
 

Do góry Bottom