Nagrywanie gier !

kardyn777

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam pytanie co do mojej nagrywarki Pioneer BD-room bdc-td03 czy da się nia nagrywac gry na xbox ?
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
a dlaczego by sie nie dalo ?
 

kardyn777

Świeżak
Świeżak
no wlasnie chodzi o to,ze kiedy wkładam płyte verbatim to nawet dla mnie nie czyta jej i nie widze jej w napedzie moim ;) dlaczego tak się dzieje?
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
A masz lt 3.0? gra przeszła weryfikacje?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
no wlasnie chodzi o to,ze kiedy wkładam płyte verbatim to nawet dla mnie nie czyta jej i nie widze jej w napedzie moim ;) dlaczego tak się dzieje?
Chodzi Ci o nagrywarkę czy Xboxa 360?
 

kardyn777

Świeżak
Świeżak
sory zapomnialem dopisac,ze w moim laptopie jej nie czyta ;) ale kiedy nagrywałem wlasnie gre na innym kompie to gra się nagrała ,ale własnie nie przeszła weryfikacji.. ;) i kiedy nagrywam gre przez imgburn i chce zmienic w opcjach "change book type" na moj lite-on to nie moge.. -.-. Nie wiem dlaczego ;) Kiedy gra sie nagrała ,ale nie przeszła weryfikacji to się włączyła,ale dalej nic nie ruszyło. Siedze nad tym cały dzien ,ale nie rozkminiam.. w sumie nie wiem od czego zacząc i gdzie robie błąd.


i mam lt 3.0
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Co do laptopa nie masz nagrywarki która obsługuje płyt dwuwarstwowych dlatego nie widzi Ci płyty.
 

kardyn777

Świeżak
Świeżak
a mozecie mi powiedziec czy laptopem lenovo z570 dam rade nagrac ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
to zależy jaka jest tam nagrywarka czy obsługuje ona płyty dwuwarstwowe. Zobacz czy na przednim panelu nagrywarki jest znaczek DL.
 

kardyn777

Świeżak
Świeżak
troche mało widoczne to jest,ale widze DVD i na koncu L :D
 

kardyn777

Świeżak
Świeżak
własnie tym laptopem nagrywałem dzisiaj gre,ale jak nagrałem to tak jak mowie.. gra się włączyła ,ale po chwili zwiecha ,biały ekran i nic..! tylko ,ze tez wczesniej nagrywałem grę płytą esperanza zamiast verbatim.


I nie wiem czy to wina płyty czy nagrywarki czy tez moja ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
nagraj na verbatimie
 

kardyn777

Świeżak
Świeżak
a mozesz mi podac dobry i sprawdzony sposób na nagranie ? bo przegladalem juz mase tego i co prawda wiekszosc sprawdza abgx i nagrywa imgburn ,ale konfiguracje itp. czasami sa inne . I powiedz mi jeszcze czy koniecznie muszę się bawic z tym "change book type" nie da się tego ominąc?
 

Do góry Bottom