Nagrywanie gier.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ch3lek

Świeżak
Świeżak
Właśnie spostrzegłem się, że gry na X360 ważą zazwyczaj ponad 6 GB. Trzeba więc kupić dwustronną płytę DVD, tak? A co z nagrywaniem? Zwykła nagrywarka DVD da radę, czy potrzebne jest coś 'lepszego'?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Nagrywanie gier.

Nie dwustronną płytę tylko dwuwarstwową... tzw. DVD + R DL. Trzeba mieć nagrywarkę obsługującą DL (najlepiej Pioneer i LG).
 

ch3lek

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie gier.

Wydaje mi się, że mam takową. Jest znaczek 'Super-Multi'.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Nagrywanie gier.

Napisz model tej nagrywarki... to ci powiem czy takie obsługuje :p
 

ch3lek

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie gier.

Nie trzeba. Jest 'DVD Multi Recordable' :)
 

Saper1516

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie gier.

e siemka mam mały problem . jeśli chodzi o nagrywanie gier. 1-jakim programem ściągać gry np. z tej strony? czy niekonieczne jest mieć jakiś program? 2- jakim programem zgrywać na płytę dvd DL? można zwykłym Nero czy jest specjalistyczny? z góry wielkie dzięki za odp. ??? :-\ :'(
PS. mam zamier ściągnąć grę fight night round 3 z Rapid Share
 

Unknown

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie gier.

Saper1516 napisał:
PS. mam zamier ściągnąć grę fight night round 3 z Rapid Share
powodzenia, chyba ze masz konto.

program do nagrywania ImgBurn
 

maja13pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagrywanie gier.

do nagrywania gier polecam Ci imgburn praktycznie wszystko robi za Ciebie!! Ja mam nagrywarke Lite On i spokojnie sobie radzi
 

Zak

Świeżak
Świeżak
tak tego imgburna polecacie... nagrywałem Ojca Chrzestnego przez niego i nie czyta mi go xbox ;/ ba... nawet mój komp tego nie chce odczytać . napewno ten imgburn jest taki dobry? :>
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
ludzie trochę poszukać

tutaj jak nagrywać:

Nagrywanie obrazów ISO - Windows

a tutaj przez co i jak ściągać:

Jak ściągać z mediafire.com - JDownloader

Jeżeli na rapidshare nie masz konta premium to nie radze nawet ściągać. Przeżuć się lepiej na mediafire.

tak tego imgburna polecacie... nagrywałem Ojca Chrzestnego przez niego i nie czyta mi go xbox ;/ ba... nawet mój komp tego nie chce odczytać . napewno ten imgburn jest taki dobry? :>
ja nagrałem bezproblemowo Ojca Chrzestnego. W kompie powinieneś widzieć tylko dwa foldery na płycie Audio i Video. Być może coś źle ustawiłeś. Na jaką płytkę nagrywałeś ?? i z jaką prędkością ?? przeskanuj obraz abgx.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom