Nagrywanie na laptopie

Miki86

Świeżak
Świeżak
Witam czy ktos z was wypala plytki na X'a na nagrywarce z laptopa?mam dosc starego laptopa z nagrywarka Nec Dvd RW ND-6750A i nie wiem czy cos z tego bedzie :/ z gory dzieki za pomoc
 

skala19

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

Ja mam Acera Aspire 5320 z nagrywarka GSA-T20N WP03 (ATA) i jest wszystko ok Ty masz starszego laptopa niż ja, spróbuj kup płyte i wypal ja zepsułem 4 płyty (ok40zł) zanim mi sie udało i teraz jest ok
A to jest nagrywarka DL ??
 

Miki86

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

Tak DL
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

Miki86 napisał:
Witam czy ktos z was wypala plytki na X'a na nagrywarce z laptopa?mam dosc starego laptopa z nagrywarka Nec Dvd RW ND-6750A i nie wiem czy cos z tego bedzie :/ z gory dzieki za pomoc
Zajrzyj do działu poradniki !!

Specjalnie napisałem o tym tutorial !
 

frozen00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

Ja nagrywam płytki na Asus'ie i różnie to bywa, ale pewnie to wina iso niż nagrywarki
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

Frozen a jaką masz tam nagrywarkę??
 

Sebafire

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

Ja posiadam Asusa F5R z napędem HL-DT-ST DVD Ram GSA-T1ON i wypala od pierwszego razu bez problemu.
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

hmm ja nagrywałem wszystkie moje plytki na hp pavilion dv9500 i nie zepsuł mi ani jednej płyty :) i wszystko ładnie śmiga :D
 

menTa

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

Ja nagrywam płytki na Compal FL90 z nagrywarka TSST corp TS-L632D, i jak na razie żadnej płytki nie zepsuła. :D
 

dukan54

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

Witam. Nagrywał ktoś na lapka Dell XPS M1530, ma on napęd szczelinowy a sprawdzając go programem Nero Info Tool pokazuje mi sie informacja o wysuniętym podajniku.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

nigdy nie slyszalem aby ktos na czyms takim nagrywal ale co za problem zaryzyowac to 5,50?
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

Posiadam Laptopa Fujitsu siemens nagrywarka DL NEC DVD +-RW ND 6500A wypaliłem na razie jedną płytę verbatim dl + i ok ale na EMTEC nie che wogóle ruszyć
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

hmm nic dziwnego
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

A na laptopie Dell 1526 Inspirion nagrywał ktoś ??
 

glenias

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

ja mam problem jak w zalaczniku,juz nie wiem co wykombinowac
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

zmienic nagryware .
 

mateusz666x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

Ja mam Asusa X51R i żadnego problemu nie , twój problem to pewnie to że napęd nie nagrywa płyt DL, albo używasz jakiś kijowych kup sobie Dvd + R DL z Verbatim .
 

Bombel5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

A to nie zależy przypadkiem od nagrywarki a nie od laptopa??
 

dr4ke

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie na laptopie

Witam wszystkich serdecznie. Niedawno kupiłem sobie xboksa premium z iextreme 1.41 ale zmarnowałem już 4 płytki Verbatima i wyskakuje mi tylko komunikat o ponownym włożeniu płytki do konsoli (po angielsku). Obrazy sprawdzałem XDVDMulleterem 10.2 i nagrywałem prędkością 2x w imgBurn, wszystko wg waszych tutoriali. Napęd jaki posiadam w laptopie Acer Extensa 5620z to Slimtype DVD A DS8A1P, jest to LiteOn. Czy może być to właśnie przyczyna napędu? Dodam, że obsługuje ona DL.
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie na laptopie

powidło nagrać a book Type dobre masz ?? bo jeśli ok to niestety ale nie wszystkie nagrywarki nagrają na x mam dell 1526 nagrywa dl ale x nie odtwarza
 

Do góry Bottom