nagrywanie pod lt 2.0

rafalh

Świeżak
Świeżak
Witam nadal nie uporałem sie z uruchomieniem gry na x'ie moj ostatni post to : "Witam mam napęd hiatachi z lt2.0 staram sie nagrac gry na wszystkie sposoby i nadal nic nie wychodzi . Xbox nie czy ta gier z nowymi zabezpieczeniami , zmarnowalem juz okolo 20 plyt , uzywam waszych tutoriali , lecz duzo jest pomieszanie , niektorzy pisza by uzywac abx360 , backup creator , pozniej przeczytałem ze gdy sie przpuszcza przez abx360 to obraz gry juz mi nie pojdzie , nagrywam na wszystkie sposoby i nic , mam dashborda 14699 , potrzebuje konkretnie co mam zrobic ."

nagrałem grę używając tego poradnika : http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826.html
sprawdzam obraz gry przez abx , zmieniam topologię gry z 3.0 na 2.0 i nadal gra nie chodzi , gdy włączam pojawia się czarny ekran a następnie wraca znow do menu glownego xb . Gry które staram sie nagrac to skyrim i gears of war 3 .. , dodam ze kopie gier bez nowych zabezpieczen chodza bez zarzutu.
 

ZezryjMeJajca

Użytkownik
Użytkownik
Witam nadal nie uporałem sie z uruchomieniem gry na x'ie moj ostatni post to : "Witam mam napęd hiatachi z lt2.0 staram sie nagrac gry na wszystkie sposoby i nadal nic nie wychodzi . Xbox nie czy ta gier z nowymi zabezpieczeniami , zmarnowalem juz okolo 20 plyt , uzywam waszych tutoriali , lecz duzo jest pomieszanie , niektorzy pisza by uzywac abx360 , backup creator , pozniej przeczytałem ze gdy sie przpuszcza przez abx360 to obraz gry juz mi nie pojdzie , nagrywam na wszystkie sposoby i nic , mam dashborda 14699 , potrzebuje konkretnie co mam zrobic ."

nagrałem grę używając tego poradnika : http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826.html
sprawdzam obraz gry przez abx , zmieniam topologię gry z 3.0 na 2.0 i nadal gra nie chodzi , gdy włączam pojawia się czarny ekran a następnie wraca znow do menu glownego xb . Gry które staram sie nagrac to skyrim i gears of war 3 .. , dodam ze kopie gier bez nowych zabezpieczen chodza bez zarzutu.
A czy probowales wypalic inna nagrywarka?
 

rafalh

Świeżak
Świeżak
tak próbowałem to już , tak jak pisałem działają tylko te stare bez zabezpieczenia xgd3 , nie wiem co mam juz robic :(

Jakieś pomysły ?
 

Tofu212

Banned
a probówałeś kopie nagrane przez ihas?jak nie masz cichej i dasha 14xxx nagrywasz czyste iso bez modyfikacji , jak masz cicha lub dash 14xx dogrywasz topologie na lt 2.0 i ihas raczej będzie do tej topologi i dasha 14xx raczej wymagany
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
Twoj xbox ma tzw cichą aktualizacje i wydaje mi się że jedynym rozwiązaniem w twoim przypadku bedzie przygotowanie obrazu według tego poradnika:
http://xboxforum.pl/artykuly-f206/[poradnik]-jak-zrobic-zeby-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975.html

btw.dla flasha LT 2.0 nie przepuszczasz obrazów XGD3 abgx'em bo ten dogrywa 'Topology Data' które jest wyłącznie dla LT 3.0
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jeśli masz napęd Hitachi, to musisz nagrywać gry XGD3 iHAS'em. Nie ma innej opcji na odpalenie gier XGD3, dowód:
c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks
 

rafalh

Świeżak
Świeżak
Dalej to samo ;/ uruchamia się , czarny ekran i wraca znow do strony glownej xb . Nie wiem co moge jeszcze zrobić ;/ a kopię gry juz dla upartego mam przepuszczona przez abgx i bez
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jeśli masz napęd Hitachi, to musisz nagrywać gry XGD3 iHAS'em. Nie ma innej opcji na odpalenie gier XGD3, dowód:
c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks
Nagrałeś iHAS'em? Przeczytaj mojego wcześniejszego posta!
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz napęd Hitachi, to musisz nagrywać gry XGD3 iHAS'em. Nie ma innej opcji na odpalenie gier XGD3, dowód:
c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks
dokładnie zgadza się to co napisał wyżej adam34689
 

rafalh

Świeżak
Świeżak
ok wielkie dzięki , nie zauważyłem posta z iHasem , ok spróbuje jakoś dorwać ową nagrywarkę i zobaczyć co się stanie , raz jeszcze dzieki za pomoc , napisze jeszcze czy udało się
 

Do góry Bottom