nagrywanie problem

poweriade

Użytkownik
Użytkownik
witam nagrywałem grę sniper ghost warrior. w abgx prawie wszystko bylo na zielono a tu przy nagrywaniu na 49 % war. wyskoczyl blad? czym moze to byc spowodowane? mozliwe ze zle mam skonfigurowanego agbx?
 

Darkoo19

Banned
hmmm... nie koniecznie, a robiłeś coś podczas nagrywania ? z jaką prędkością nagrywałeś ?
 

adrcyg

Użytkownik
Użytkownik
A nagrywałeś już inne gry? Nagrywałeś z pliku dvd czy iso? Może layer break był źle ustawiony.
 

poweriade

Użytkownik
Użytkownik
nagrywałem 2,4x gier już nagrałem ze 20 jednak ostatnim czasem tak się dzieje. Możliwe, że to wina abgx? mam tego najnowszego i ustawiałem tak jak do tych najnowszych gier nie sciagalem nic po za nim(żadnych Wave'ow)
 

Sir Dejv

Użytkownik
Użytkownik
To sciagnij starsza wersje abgx i ustaw tak jak wszyscy ustawiaja. A wspomniales ze PRAWIE wszystko bylo OK. Moze cos w abgx'ie jest zle.
 

poweriade

Użytkownik
Użytkownik
zamierzam sobie nagrać teraz DJ HERO 2. mógłby stok zarzucić ten fajny temat co jest opisane jak ustawiać abgx i jaka ma być wersja do tych starszych wersji? nigdzie tego znaleźć nie mogę :/

EDIT:

jak gra jest na 6 fali np. to muszę mieć ten plik gdzieś w abgx ? i jeśli tak to od 1-6 czy tylko 6?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nagrywanie nie ma nic wspolnego z abgxem
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Jak przy 49%, to coś ze zmianą warstwy, czyli nagrywarka do wymiany, laser za słaby.
 

Do góry Bottom