Nagrywanie Split Second

kaktus283

Świeżak
Świeżak
Ziomki, weźcie mi powiedźcie jedną rzecz nagrałem wczoraj Mafie 2 no i przez ABGX wszystko było ok na zielono.
Dziś chciałem nagrać Split Second, zmarnowałem dwie płyty i nie uruchamia się piszę że dysk nie właściwy no to przez ABGX go zrobiłem i mam jedną rzecz na żółto:

Co to oznacza?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ze jest ok :)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi o to że twój agbx nie widział tego wave wcześniej. Tzn pewnie jest wave 5 lub 6.
 

kaktus283

Świeżak
Świeżak
No tak, a czemu nagrywałem 2 razy i źle się nagrało ?
Czego może to być wina, bo wątpię że nagrywarki bądź płyty bo nagrywałem wcześniej wszystko i było ok...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
skoro to ani wina plyty, ani nagrywarki. to pozostaje uszkodzony obraz gry badz bledy softu przy nagrywaniu.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ten komunikat napewno o tym nie swiadczy
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
podobnie jak twoj post. o niczym nie swiadczy nic nie wyjasnia i nic nie wnosi.
 

Vegio

Świeżak
Świeżak
ale podczas nagrywania był błąd czy przy włożeniu płyty do xboxa?
jeśli podczas nagrywania to nagrywarka lub płyta, zdarzają się trefne płyty (ja tak miałem z Emtec'ami), polecam A4Tech i Verbatimki (jeszcze mi się to na nich nie zdarzyło)
jeżeli przy włożeniu do xboxa to zły obraz lub źle nagrana płyta, co do nagrywania to pierw ABGXem (tak jak tutaj pokazane : KLIK), a później IMGBurnem zaznaczyć gra.dvd, 2,4x i jazda! :)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
podobnie jak twoj post. o niczym nie swiadczy nic nie wyjasnia i nic nie wnosi.
jaby kolega ktory zalozyl ten watek zadał sobie trud i poszukał na forum tematu (zreszta np mojego autorstwa) o błedach w abgxsie to by nie zadawał tego pytania.

problem jest gdzies indziej ale napewno ten załaczony sreenshot o nim nie swiadczy
 

Do góry Bottom