• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Nagrywanie Wave 2 Problem

samer19

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Kumpel zakupł używanego xboxa i dostał kilka płyt. Niestety są niektóre już nadużyte.
Próbował zgrać dobre płyty i przegrać na wave 2 bo ma starszą przeróbke ale coś jest nie tak. Ja z tym nie miałem problemu więc mu pokazałem co i jak ale nadal nic z tego. Opisze jak to robiliśmy bo może coś źle.

IMGBurn- zrobienie obrazu. Powstały 2 pliki ISO i mds. Narzucenie na ABGX i wyskakuje komunikat "Autofix faild" Z każdą płytą tak. Na jednej tak nie było ale i tak nie nagrało dobrze. Zaleciłem mu zeby sciagnął obraz z neta. Przerobił go w ABGX i było wszytsko OK wrzucił na 360 wave patcher zrobił na wave 2 i nagrał i dalej to samo.

Za każdym razem pisze w konsoli "Otwórz DVD"

Co jest nie tak. Już się płyty kończą powoli :/

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
a na verbatimach nagrywacie ? może tu jest problem

wrzuć zrzut ekranu z abgxa wszystko na zielono wyświetla ?
może płyty były porysowane i źle sie zgrał obraz gry na hdd w PC
i teraz ze złego obrazu wypalacie i sa błędy...

samer19

Użytkownik
Użytkownik
na wve 3 nie moge bo mu nie odczytuje. Ja mam na wave 3 i mu nie idą te gry.

Próbowałem tą samą płytę zrzucić u mojej dziewczyny. U niej coś tam na żółto było, ale było w sumie ok. A u niego na czerwono. Zrzuciło ale obraz ma ten błąd co pisałem wyżej "AUTOFIX faild"
Ścągnąłem obraz z internetu i był OK przeleciałem go abgxem i potem na 360 wave patcher i zmieniło wave na 2 ale po nagraniu znów to samo. Co ciekawsze ten obraz zaczął mieć błędy gdy miał wave 2 później.

Do góry