1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie z dysku zewnetrznego

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Akindusx, Listopad 13, 2012.

1. Akindusx

Akindusx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam takie pytanie, otoz moj dysk w mopie jest bardzo maly i czy jest opcja nagrywania gier, ktore mam na dysku zewnetrznemy podlaczonego do usb do kompa ? Po prostu wrzucam obrazy na dysk zewnetrzny i w ogole ich nie kopiuje na kompa tylko prosto z tego dysku przepuszczam przez abgx i nagrywam ? Nie bedzie bledow zadnych i wszystko sie nagra ?

Aha i jak nagrywam gry 2-plytowe to najpierw nagrywam 1 plyte - nagrywanie od 0 do 100%, koncze i po jakims czasie np moge sobie dopiero druga plytke w ten sam sposob czy to wszystko odbywa sie jako "jedno" nagrywanie w sensie, ze np. w polowie zmieniam plyte i wkladam nowa ? Pytam bo pierwszy raz bede nagrywal gry na 2dvd.

P.S. Jesli zly dzial, to prosze przeniescie do odpowiedniego. Pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    760
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Ja nagrywałem z dysku zew. i nie zauważyłem żadnych problemów więc nie masz się co martwić na zapas.
    Skoro 2 płyty masz w 2 plikach iso to każdą płytę nagrywasz osobno..

4. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    USB 2.0 ma wystarczającą prędkość. Mam dysk 1TB zewnętrzny i nagrywam z niego. Za kolejny przykład masz także nagrywarki USB zewnętrzne.
    Gry na dwóch płytach zwyczajnie nagrywasz jakby to były osobne gry. Zawsze masz w katalogu DVD1 i DVD2.

Wczytywanie...

Poleć forum