Nagrywanie

barv

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem z tym, że nie mogę nagrać gry na xboxa 360. Chodzi o grę xgd3, a mianowicie Forza Horizon. Problem zaczyna się na samym początku, nie wiem jaki mam wgrany LT... więc nagrałem pod 2.0 i 3.0. Tu się zaczynają jaja bo ani jedna gra nie działa, a jest identyczny problem. Włączam i praktycznie od razu gra się wyłącza. Nagrywarka Pionner, płyta Sony DVD DL R+. Już mi się wyczerpały powoli pomysły gdzie szukać błędu...
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie chce ci się dłużej bawić, to propnuje zakupić nową nagrywarkę i wypalać zgodnie z poradnikiem :)
 

Shadow9021

Świeżak
Świeżak
Popieram szkoda plut nerwow i czasu zakup ihasa koszt okolo 60 zl i po problemie nie mowie ze nie nagrasz tej gry swoja nagrywarka ale musisz sobie odpowiedziec czy nie szkoda Ci tych plyt i nerwow niestety raczej nikt Ci nie odpowie co masz zrobic aby gra sie nagrala musisz poczytac na forum i pokombinowac w ustawieniach img burna
 

barv

Świeżak
Świeżak
No na razie nie mam za bardzo kasy. Raczej nie ma co kombinować z img burnem bo mam wszystko tak jak być powinno tylko zrobie na gorzej ;/
 

stachu995

Świeżak
Świeżak
Problem z 360 revolution

chcę zeby zadziały gry xgd3 po cichej aktualce ale ten programik mi nie dziła prosze o pomoc
 

Do góry Bottom