Nagrywarka i plytki

rejen

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam takie pytanko czy po zakupie nagrywarki z tej aukcji :
LITEON iHAS124-19 B iHAS124B + Ixtreme Burner Max (3502112852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
bede musial wgrywac jej jakies oprogramowanie aby poprawnie nagrywac gry na xboxa?

I jeszcze jedno czy te plytki beda najlepsze do nagrywania?
VERBATIM DVD+R DL 8,5 GB 10 sztuk SKLEP WARSZAWA (3495202291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pozdrawiam.
 

Camilo

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywarka jak najbardziej odpowiednia. Z opisu wynika że nie będziesz musiał już nix robić bo jest gotowa

Płyty również odpowiednie i nie szukaj innych.

Tak poza tym dobra cena płyt, mnie kosztują równe 50 zł za stock 10

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

kazkoliber

Użytkownik
Użytkownik
Nie naciągaj się na koszty.
Kupiłem iHAS'a z dokładnie takim samym opisem że jest zaprogramowany do nagrywania płyt od xboxa. TAK to prawda, jest on zaprogramowany na płyty chyba najdroższe czyli VERBATIM. Polecam ściągnąć narzędzia do programowania napędu, a to wszystko znajdziesz tutaj na forum i zaprogramować sobie na tanie a dobre płyty PLATINIUM lecz nie daje gwarancji co do nich bo ich nie używam, ja mam zaprogramowanego iHAS'a na płyty Maxell są droższe (u mnie kosztują w mieście w muzycznym sklepie 2.80zł), ale mogę Ci je polecić z ręką na sercu, bo mam ponad 30 gier już nagranych i działają wszystkie.
 

gumowaty

Użytkownik
Użytkownik
W opisie aukcji jest napisane, że wgrany jest soft obsługujący płyty Platinum.
Taką samą nagrywarkę z takim samym softem widziałem przedwczoraj na allegro za 80zł, więc poszukaj lepiej i znajdziesz tańszą i jeszcze Ci na płytki zostanie ;)
 

Do góry Bottom