Nagrywarka ihas

moras9992

Świeżak
Świeżak
Witam . Odrazu mówie że jestem zielony troszeczke w tych sprawch.
Chciałbym zakupić nagrywarkę IHAS 124 B wgrany BURNER MAX +przejsciowka laptop koszt 140 zł .
Mam xboxa prawdopodobnie lt 3.0 dokładnie nie wiem bo kupiłem od koleżki który też nie wie ;/ ale była przerabiana z pół roku temu i jak ostatnio nagrywałem Tomb Raidera to przepuszczałem przez abgx i działało czyli wychodziło by na to ze L.T 3.0.

Mma pytanie odnośnie tej nagrywarki , jeżeli zakupię takową nagrywarke to każdą jedna gre jaką śćiągne i nagram będzie śmigac xgd2 jak i xgd 3?? tutaj link do tej nagrywarki--->>> IHAS 124 B wgrany BURNER MAX +przejsciowka laptop (3134661475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

Remix27

Banned
Jak pol to masz lt 3 . Bedziesz nagrywac na verbatim?
 

moras9992

Świeżak
Świeżak
Tak płyty tylko verbatim

słyszałem też o jakimś tricku mp3 ale nie moge nigdzie znaleźć naprawd e pożadnego wytłumacznie o co dokładnie chodzi

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

Remix27

Banned
Puszczasz mp3 na xie i wlaczasz gre po 5 min wylaczasz grasz, nie dziala na gry z civ typu fifa 13. Jak masz zwykla wypalare zobacz prog paytools moze zgodna jest . Liteon ihas musi byc rev b plus lt max verbatimy. O co tym usb sata ci inno poradza bo roznie z tym bywa nie mialem przyjemnosci potestowac.
 

GLS1920

Użytkownik
Użytkownik
Z mojej strony dodam tylko tyle że warto rozejrzeć się po okolicznych sklepach. Niestety w profilu nie podałeś gdzie mieszkasz, ale ja osobiście polecam ten sklep: Kontakt - ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław . sam ostatnio kupiłem tam ihasa i sama nagrywarka wyszła mnie 75zł brutto, do tego kabelki i przejściówki tez bardzo tanie :) A do tego towar od ręki, nie trzeba czekać na przesyłkę ze Szczebrzeszyna jak to na allegro :)
 

moras9992

Świeżak
Świeżak
NIEDAWNO NAGRAŁEM the walking dead survival instinct i widzi mi normalnie grę ale jak włączam uruchom pokazuję się logo Activision a potem ... bład gry nie można odczytać płyty i żeby przetrzec miękką ściereczką. Czyli co mam włączyć muzykę w xie ma ona sobie lecieć i wtedy włożyć płytę ?? proszę o szczegółowe wytłumaczenie jeżeli można :D
 

TigraTeam

Banned
NIEDAWNO NAGRAŁEM the walking dead survival instinct i widzi mi normalnie grę ale jak włączam uruchom pokazuję się logo Activision a potem ... bład gry nie można odczytać płyty i żeby przetrzec miękką ściereczką. Czyli co mam włączyć muzykę w xie ma ona sobie lecieć i wtedy włożyć płytę ?? proszę o szczegółowe wytłumaczenie jeżeli można :D
usuń pamiec podręczną w opcjach dysku
 

GLS1920

Użytkownik
Użytkownik
A więc tak, wkładasz pen driva to konsoli, zgrywasz mp3 na dysk. Nstępnie odpalasz mp3, wyciszasz głos, nie musi ci grać żadna muzyka, ważne że mp3 jest odpalona. Następnie wychodzisz z odtwarzacza, wkładasz płytę i odpalasz grę. Ja dopóki nie kupiłem ihasa tak robiłem i działało (nie licząc gier z zabezpieczeniem)


I tak jak napisał TigraTEam usuń pamięc podręczną. Wchodzisz w ustawienia-system-pamięc-naciskasz "y" i wybierasz usuń pamieć podręczną.



I los Świeżaka już za mną :)
 

moras9992

Świeżak
Świeżak
tylko że z pendrive nie mogę zgrać muzyki ;/ nie mam takiej opcji ale skopiowałem z płyty to chyba nie ma żadnej róznicy ??? zaraz jak się skopiuje to sprawdze czy faktycznie będzie działać i dam odpowiedź :D
 

moras9992

Świeżak
Świeżak
JAK WŁĄCZAM gre to muzyka automatycznie się wylączą i nadal wyskakuję te logo activision że nie moża odczytać płyty ... czyli ten trick nie działą czy coś źle robię ????? ;/
 

Remix27

Banned
Na pc kopiujesz mp3 na pena na xie wlaczasz mp3 pozniej gre. Po 5min mozna mp3 wylaczyc i grac. Metoda na granie xgd3 nagrane zwykla wypara z dysku.
 

GLS1920

Użytkownik
Użytkownik
Nie, to czy zgrałeś z płyty nie powinno robić różnicy, ale jeśli chcesz być pewien, to podepnij pen driva do klocka, wejdz w niego w ustawienia-system-pamięc i po kliknięciu bodajże y i wybraniu konkretnej opcji dostosujesz go do xboxa, wtedy powinieneś móc zgrywać z niego mp3 na xboxa. Chociaż ja i bez tego mogłem zrzucać utwory, a ten, którego ja używałem przy triku był też z płyty.

Po czym poznajesz że muzyka się wyłączyła? I czy grę masz zainstalowaną na dysku?
 

Remix27

Banned
Ale filozofia na xie przystosowac pena na system xa . Na pc te pliki skasowac , wrzucic mp3 .muze mozna po 5min od startu gry wylaczyc.
 

lukasz3120

Banned
A mam jedno pytanko, czy mp3 zgrywamy na pena juz przystosowanego pod x'a czy na normalnie sformatowanego pod kompem? :D
 

Remix27

Banned
Przystosowanego na xie najlepiej bo x moze nie widziec
 

moras9992

Świeżak
Świeżak
nie mam gry zaistalowanej na dysku ponieważ niechce się zainstalować na dysku tylko próbuje właczyc z płyty, i tak jak mówię nic to nie daję włączam muzyke z xa potem właczam uruchom grę pokazuję się logo activision i się wyłącza muzyką i wyskakuję żeby wytrzeć sciereczka ;/ ;/ ale jak włączam inna gre to mogę normalnie słuchać muzyki w tle więc nie wiem o co chodzi ;/
 

moras9992

Świeżak
Świeżak
chciałem się jeszcze dopytać o tą nagrywarkę IHAS 124 B wgrany BURNER MAX +przejsciowka laptop (3134661475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i oczekuję kokkretnej odpowiedzi . Czy jeżeli zakupię tą o to nagrywarkę to nie będzie problemów z żadną nagraną grą ?? i wszystko będzie działać cacy:d ??
 

Remix27

Banned
Mp 3 fix nie pomaga jak grasz z plyty . Gra przeszla weryfikacje w imgburn? I co to za gra?
 

moras9992

Świeżak
Świeżak
The Walking Dead: Survival Instinct nie wiem czy przeszła ale wiem że nie chcę się zainstalować na dysku ;/ co mam zrobić żeby działało spróbować bagrać jeszcze raz??? nie chce tracić płyty kolejnej ........ i co z tą nagrywarką ?????
 

Remix27

Banned
Dead se mozesz w clonecd nagrac na jakiej plycie i nagrywarce to nagrales obraz napewno dobry?
 

Do góry Bottom